Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Mój pierwszy film jaki widziałam z SRK to "Czasem słońce, czasem deszcz"
Ta piękna historia bardzo mnie wzruszyła. Poza tym dla mnie każdy film w którym gra SRK i Kajol bardzo się podoba. Oprócz Kajol i SRK fajnie że był też Hrithik bo uwarzam że jest świetnym aktorem i fajnie tańczy.

A jaki był wasz pierwszy film z SRK?

emmy17

Moim pierwszym filmem była "Żona dla zuchwałych(Dilwale Dulhania Le Jayenge)", ale to dopiero po "Czasem słońce, czasem deszcz" pokochałam Bollywood, SHARUKHA i Kajol. Lubię jeszcze Preity Zinte, Aishwarye,Rani, Madhuri Dixit i Juhi Chawle

Smoothi

Moim pierwszym filmem Bolly był Main Hoon Na-Jestem przy Tobie. ;)
Potem Gdyby jutra nie było, Żona dla zuchwałych, i dopiero Kabhi Khushie Kabhie gham. ;)

__KarLa__

Mój pierwszy film z Shahrukhiem, to oczywiście K3G, potem Kal Ho Naa Ho (drugi-Duma i uprzedzenie), a później chyba Main Hoon Na.

Madleen

Mój drugi film z Shahrukhiem to również "Kal Ho Naa Ho" potem "Devdas", "Mohabbatein" dalej chyba "DDLJ"

emmy17

Tradycyjnie i u mnie pierwszym filmem był "Czasem słońce czasem deszcz" drugi "Aśoka" , "Veer-Zaara" , "Kal Ho Naa Ho" i tak dalej.

Preity27

u mnie k3g, potem jestem przy tobie. poszli już ci debile?

Karolina_24

Mój pierwszy film to "K3G" to było przeżycie. Pierwszy raz w życiu oglądałam coś takiego.

Rainbow_2

a trzecim był gdyby jutra nie było, pierwszy raz jak obejrzałam film to go nie zrozumiałam. ale drugi raz już zrozumiałam i ryczę do tej poty jak bóbr, a następnych fiomów nie pamiętam

użytkownik usunięty
Karolina_24

Moim pierwszym był "Duma i uprzedzenie", ale po jego oglądnięciu nie wiedziałam, że to Bollywood:P Tak na dobre to "Czasem słońce czasem deszcz" :P

moim pierwszym filmem z srk był czasem slońcem czasem deszcz i zara po nib był Kal Ho Naa Ho

użytkownik usunięty
kAjOl_7

Ha! Trochę się w temat nie wczytałam ale git:P:P

Ja jako pierwszy film z nim oglądałam Zona dla zuchwałych. Nie przepadam za tym aktorem, tak żebym miałą wybierać filmy specjalnie ze względu na niego, ale wiekszosc dostepnych w Polsce filmów Bollywood są właśnie z jego udziałem.

użytkownik usunięty
sonnchen

Powiem ci tak. też miałam tak na początku, ale mówię ci przekonasz się, że jest tam najlepszy. Ten facet to chodzący wyciskacz łez. Nawet jak gra morderców mi go szkoda, a po oglądnięciu "Darr" miałam refleksję, że chciałabym, żeby taki psychol w stylu SRK za mną biegał :P

Pricecnssowa jesteś zajeb.... oczywiście pozytywnie. To określenie "to chodzący wyciskacz łez." powaliło mnie na kolana. :)

Karolina_24

Jestem przy tobie, ale nie w tv, tylko na płycie DvD :D

użytkownik usunięty
rosittka

Karolina:) Przecież mam racje:D Nie jest tak? Tez mi się wydawał nieatrakcyjny, ale koniec końców jest taki słodki...

emmy17

ja nie odbiegam od większości z Was:), czyli Czasem słońce czasem deszcz, potem Gdyby jutra nie było a potem popłynęłam w Świat Bollywood i jestem w nim do dzisiaj:)
Princessarwena ja na początku, też uważałam SRK jako nieatrakcyjnego faceta (nie wiem jak to mogło się stać) a dzisiaj już myślę inaczej jest super pod każdym względem:)
pozdrawiam

Akaata

Yyyy to zemną coś chyba nie teges bo ja jak tylko go zobaczyłam pierwszy raz w "Czasem Słońce , Czasem Deszcz" za przystojniaka , te włosy , oczy , uśmiech ruchy miodzio normalnie miłość od pierwszego wejrzenia ;P hehehehe.

Preity27

no nie jest wszystko dobrze z Tobą:) po prostu od razu poznałaś się na SKR mi to zeszło trochę dłużej, czyli pokochałam go w KHNH:)

Akaata

mała a w zasadzie duża pomyłka ah ta wredna klawiatura już pisze poprawnie SRK

użytkownik usunięty
Akaata

Ja może dlatego, ze najpierw natknelam się na Salmana Khana i tylko z nim filmy miałam w zasięgu... ja dopiero po "KHNH"zwróciłam uwagę na SRK:P Byl taki słodziutki jak płakał...
Priety- my po prostu byłyśmy ślepe^^

A ja się przyznam bez bicia. Wiecie, że mam fioła na punkcie SRKajol. Ale zdrowego fioła. Pierwszy film jaki obejrzałam z Salmanem Khanem był KKHH. I jak wiecie. Anjali miała w filmie poślubić Salmana (nie pamiętam ja zwał sie bohater), a nie Rahula. Od tego filmu nie lubię Salmana. Widziałam już z nim kilak filmów, ale i tak go nie lubię. Nawet jak czytam artykuły to go nie lubię. Tak samo mam z Katriną Kaff (czy jakoś tam :)) też jej nie lubię. chociaż nie widziałam z nią żadnego filmu, ale moim zdaniem za dużo o niej piszą.

Karolina_24

moim pierwszym filmem z SRK było KHNH nastpny był K3G etc.

użytkownik usunięty
Martus15

Słusznie można zauważyć, iż Katrina wcale w Hindi mówić nie umiała, a do filmu dostała sie dzięki swojemu chłopakowi... nic w niej specjalnego. Świadczy to tylko o tym, ze ja tez mogę zrobić karierę tylko muszę sobie obwinąć wokół palca Salmana. A znając jego pociąg do Europejek nie jest to trudne^^

Karolina nie jesteś sama :) jest nas więcej pozytywnie zakręconych na punkcie SRK.Tak na marginesie wiecie jak go o chrzciła fanka na jednym z forów które przeglądałam Niuniuś myślałam że padnę ze śmiechu ale w sumie to nawet urocze i chyba odrobinę do niego pasuje.Niestety na tym samym forum znalazłam też coś co mnie uderzyło w sensie negatywnym.Mianowicie był tam dział za co nie lubimy Shahrukha i jedna z fanek napisała że za to że ożenił się z taką brzydką aktorką (mowa tu o Gauri)i że powinien być z Kajol jak już nie z nią.Jakoś mi się to nie spodobało uważam takie gatki za coś nie na miejscu tym bardziej że uważam że Gauri jest ładna.

Preity27

no nie to jest przegięcie komentować kto z kim się ożenił i jeszcze mówić z kim miał się ożenić. To zaczyna być wkurzajcie gadanie o Kajol i SRK i o ich niby chemii, litości to tylko dobrzy przyjaciele a tak nawiasem Gauri to piękna kobieta:) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Akaata

To moim zdaniem jest chore...w takie zabawy bawią sie dziewczynki z podstawówki... musi im sie w domu nudzić...
A ksywki typu "ninius" to tragedia, dla mnie Szaruczek to juz przesada... facet na 43 lata, a nie 18... to choroba jakaś!!

Co do Gauri to mam inne zdanie. Według mnie nie jest ona piękna, ani ładna. Według mnie jest brzydka. Owszem są zdjęcia na których podoba mi się jak wyszła. A co do chemii SRK-Kajol. Ja wiem, że ona istnieje. Może ta owa chemia to fakt, że są dobrymi przyjaciółmi, nadają na tych samych falach. rozumiecie co chcę przez to powiedzieć. Na początku mojej przygody z bolly przyznaję, że miałam niezdrowego fioła na punkcie tego duetu. Chciałam by Kajol i SRK byli razem. Wiem to chore i byłam wtedy głupia. Ale na szczęście zmądrzałam i mi przeszło. Teraz wystarczy mi jak zagrają razem w filmie, lub jak zobaczę nowe fotki z nimi. No ale to lekka przesada, żeby pisać, że się nie lubi SRK, czy tam Kajol bo nie ożenił się/ wyszła za mąż daną osobę. to jest tak jakbym kazała tej lasce wyjść za mąż za jasia fasolę.

użytkownik usunięty
Karolina_24

Faktycznie ładnie razem wyglądają. Ale ja równie dobrze moge wyglądać ze swoim bratem... i co? Mam sie ożenić ?
Oni po prostu sie lubią... jak 2 ludzi sie lubi to wydaje sie, ze cos pomiędzy nimi jest. Tez mam przyjaciela i wiele razy mnie pytano, czy jestesmy razem... wiem jak to jest. Jednak współczuje np. Gauri jezeli to przeczytała, bo mnie by ponioslo!

Wiesz Karolina to już rzecz gustu ja uważam że Gauri jest bardzo ładna owszem czasem się zdarzy jakieś nie udane zdjęcie.Natomiast przy całej sympatii dla Kajol bo ją uwielbiam to jednak uważam że wielką pięknością to Ona nie jest jakoś nie przemawia do mnie jej uroda.Ja uważam że pisanie takich rzeczy to bezczelność.Co to za fanka która nie umie uszanować wyborów swojego Idola.Dla Shahrukha Gauri jest zapewne najpiękniejszą kobietą na ziemi i bardzo ją kocha i pewnie nie było by mu miło czytać takie bzdury choć On akurat ma dystans do siebie.Dla mnie takie dziewczyny to są pseudo fanki i tyle.A co do Niniusia to bardziej mnie drażni jednak Szaruś ale tak naprawdę oba są nie na miejscu.W końcu to dojrzały mężczyzna jest a nie nastolatek :)

Preity27

Chemia między nimi faktycznie jest widać ją na ekranie ale to nie oznacza że mają być razem.Dla mnie lepiej do Niego pasuje Gauri(wyglądają razem bardzo ładnie) jednak niż Kajol.

Preity27

Fakt... Gauri pięknością nie jest, zresztą Kajol też nie. Ale miłości się nie wybiera ;P SRK i Gauri ładnie wyglądają, ich dzieci są słodkie :) Z Kajol owszem jest chemia, ale tak samo jest z Juhi jeszcze :) Cała trójka jest szalona (w pozytywnym znaczeniu oczywiście), i z Kajol i z Juhi SRK wyglądałby dobrze, ale jest z Gauri, i nie warto gadać, co by było gdyby...

Madleen

Fakt Kajol do piękności nie należy. Moim zdaniem Kajol ma delikatną urodę, którą trzeba dostrzec. W przeciwieństwie do Ash, której moim zdaniem uroda bije po oczach. Bije aż za bardzo. Ale nie chodzi tu o Ash, ani Kajol. Gauri też ma taką delikatną urodę, tylko może na razie jej nie dostrzegam. Szczerze to nawet tak Gauri nie za bardzo się nie interesuje. Więc raczej nie powinnam oceniać czy jest ładna, czy brzydka. Widziałam nią może z góra na 20 zdjęciach. No może więcej, ale jak ona stoi przypuśćmy stoi obok SRK. To wiadomo, że nie na nią się patrzę ;) SRK też na początku nie uważałam za przystojnego, przez ten jego nos. Nie cierpiałam jego nosa. A teraz uważam że jest słodki- jego nos oczywiście.

Karolina_24

Tak dla odmiany daj wam tu dwa takie mini seriale zrobione przez fanki Shahrukha i Kajol fajnie się to ogląda mimo iż nie lubię tego łączenia.
1.
http://www.youtube.com/watch?v=froCPD4WUqY
http://www.youtube.com/watch?v=pTob_nWuI98
http://www.youtube.com/watch?v=roLuW73-t0w

2.
http://www.youtube.com/watch?v=klnTC2NC79c
http://www.youtube.com/watch?v=IZCp8Y0vyus
http://www.youtube.com/watch?v=DpfPJoI7R8M
http://www.youtube.com/watch?v=061JOlanFJU
http://www.youtube.com/watch?v=0ZFSkvspdH4
http://www.youtube.com/watch?v=gmMRgmu5y4w

Polecam oglądać tak jak są wklejone bo ułożyłam je w kolejności.Szczególnie Tobie Karolinko napewno się spodoba w końcu to twoja ulubiona para ;).

Preity27

Dzięki Priety. Filmiki wspaniałe :)


za krótki <br/>

Karolina_24

2 ciekawe linki

http://www.se.pl/rozrywka/film/jestem-bezkonkurencyjny_103897.html
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=57411

powinno Wam się spodobać

użytkownik usunięty
Karolina_24

W pierwszym znowu nadmienili ten głupi cytat o przyznawaniu nagrod...:/ Mów im a oni się nie naucza:/

No, exactly :/ Ale w drugim opis mi się podoba. Zwłaszcza 'bo czym byłoby kino, gdyby nie te cholerne emocje?' ;D I znowu... exactly (bo mi się ciągle kojarzy "Krokodyl Dundee" z 'Salaam namaste'). xD

emmy17

a moja kuzynka mnie pokazaŁa ten film ' gdyby jutra nie było ' i razem oglądałyśmy i jest świetnie...! Juz go polubiŁam...
a pózniej drugi film ' czasem słonce czasem deszcz ' i jest super i mnie bardzo podobaŁo :) a trzeci film ' jestem przy tObie ' tez super ;) a czwarTy fiLm to ' namiętność ' tez fajnie ;) a piąty to ' gra miŁosna - baaziGar ' no tez troche fajnie... narazie kiedys bede ogLądaŁa ' dil se: z caŁego serCa ' i ' miŁość czy pięniądze ? ' ;)

tylko chcę ogLadac ' gdyby jutra nie byŁo ' z napiSami bo ja jestem osoba nieslySzaca...

emmy17

sorry i jeszcze ogladaŁam ' zona dla zuchwaŁych ' ;]

karLuNia93

to moim pierwszym był DDLJ, potem KHNH.. a potem, to już z górki! ;D

RJaane

Aż dziw,że się tu nie wypowiedziałam na dany temat.
Moim pierwszym filmem był Chalte Chalte,potem K3G,KHNH.
PS>.Wczoraj udało mi się wreszcie obejrzeć RBNDJ(kolekcjonerskie wydanie) i jestem zachwycona.Piosenki dźwięczą mi w uszach,historia piękna a postacie Suri`ego i Raja fenomenalne.Taani też.Teraz właśnie biorę się za Pokiri(mój 2 film z Księciem).

emmy17

Moj pierwszy film to"Czasem słońce czasem deszcz" ale jakoś gdy go
oglądałam to do mnie jakoś nie przemówił ale po dwóch latach obejrzałam
"dona" i wtedy zaczął mi podobać się srk i bollywoody jak i Indie;)

emmy17

Kabhi alvida naa kehna był pierwszym jaki widziałam z SRK i wogółe z bollywood. Kocham ten film i chyba wszyscy moi znajomi o tym wiedzą bo każdemu kazałam obejrzeć ten film niestety nie ze wszystkimi mi sie udało ale parę osób zaliczyło.Sama widziałam ten film z 30 razy ale w gdyby jutra nie było i rab ne bana di jodi bardziej mi się podobał SRK niż nigdy nie mów żegnaj

emmy17

moim pierwszym filmem było Czasem słońce czasem deszcz" i to pamiętam moja mama kupiła za złotówkę w gazecie nowy dzień i jak mi tata puścił pierwszy raz to powiedziałam co mi tu za pierdoły puszcza ale potem oglądałam go codziennie razem z siostra jej niestety przeszło mi na szczęście nie ;]

emmy17

Pierwszym był 'Gdyby jutra nie było', później 'Jestem przy Tobie' a teraz widziałam "Nazywam się Khan'. Już dwa razy próbowałam obejrzeć "Czasem słońce, czasem deszcz', ale po 15 minutach to wyłączałam, może teraz wreszcie obejrzę do końca skoro wiem jak wyglądają filmy Bollywoodu ;-)

vane2sa

Masz okazje żeby go obejzec bo będzie leciec w telewizji na polsacie w
poniedziałek o godz. 11:45 :] Może się przekonasz do tego filmu jest
naprawdę fajny. :]

gosiaczek17193

Moim pierwszym filmem z SRK to Gdyby jutra nie było. Wieczorem późnym pewnego dnia nudziło mi się, a nie mogłam spać włączyłam telewizję, a tu właśnie ten film się zaczynał. Zakochałam się od razu, urzekająca historia. I od tego momentu zaczynałam oglądać filmy Bolly :)

Kacorek89

tak mój też ten 1.
zastanawiam się czy gdybym zaczęła od innego to też tak bym się w Bolly zakochała :)
a jutro na Polsacie K3G o 11.40
dziś na tv4 Mistrz Blefu z Abhishkiem
czyżby to znak że są szanse na więcej indyjskiego kina w Polsce?
ciekawa jestem też jak kina zareagują na zaciekawienie MNIK. i czy zdecydują się na inne seanse :)

emily91

Będzie lecieć jeszcze jakiś film na HBO2, jutro tylko nie pamiętam jaki to
film i o której. :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones