Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Ashok Chopra

6,9
6 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Priyanka Chopra Jonas
Bene

oj czemu sie nie dziwię że to pisze dziewczyna :D HAHAHAHHAHAHAHA :D ale wy baby jestescie zawziete :D , juz jak jest laska to wmawiacie wszystkim ze albo talentu nei ma albo ze grube nogi albo ze krzywwe usta .....hahahah :D...a z tym ze tragedia nie aktorka to troche sie zagolopowalas, jak u nas na Jande potrafia powiedziec ze to gwiazda i super aktorka to ja przepraszam gdzie oni maja oczy

b3lial

O przepraszam bardzo też jestem kobietą i nie jestem lesbijką a Priyankę uwielbiam świetnie gra jest ładna utalentowana i potrafi sobie radzić w życiu choćby udział w tylu filmach i wygrana w Miss to do coś musi przekazywać

Bene

moze nie jest rewelacyjną aktorką, moze nie ma talentu jak Rani czy Kajol...ale ma w sobie coś co sprawia, że przyjemnie się ją ogląda. napewno nie chodzi o samą urodę, bo to nie wystarczy - choć faktycznie jest "miła dla oka" ;))) ale jak dla mnie to w piosenkach kiedy tanczy -jest rewelacyjna i spisuje się na medal :D

014

chyba nie na darmo jest miss swiata czy tam indii czy jakos tak ;] MUSi byc "miła dla oka " :D

b3lial

tak :) była miss świata w 2000 r :) ja tam ją nawet lubię... :D

014

ale straszecznie brzmi jej imie i nazwisko :D

b3lial

jej imie mi sie "podobie" ;D heheh. w sumie lepsze troche niż "Bipasha" ;)

014

łoł jakie imie :D no fakt lepsze ale z kijanką mi się kojazy ;]

b3lial

rzeczywiście :D heheh. być moze już widziales/as ale i tak zapraszam do ogladniecia na moim blogu zdjec ślicznej Bipashy ;)) jak dla mnie duzo ładniejsza od Priyanki :) pozdrawiam :]

014

no ladna jest ale nie ladniejsza :D i to imie .....;]

b3lial

mi się bardziej podoba ;) kwestia gustu.. ale przynajmniej ma ladniejsze nazwisko ;D

014

Kijanka jest okropną aktorką i każdy, kto już parę filmów w swoim życiu widział to potwierdzi. Co do urody to zupełnie inna sprawa, ale w filmie nie wystarczy się pokazać, trzeba też zagrać. ;)
Ja tam wolę Bipashę. Zarówno jeśli chodzi o imię, urodę i talent. W "Omkarze" była świetna. :)
A Priyanka-Kijanka nigdy niczego, poza ładną buzią i paroma innymi częściami ciała, nie pokazała.

Bhuvan

w sumie jednym z moich ulubionych filmów jest "Bluffmaster" i jakos nie przeszkadzala mi w nim, być może dlatego, że nie pokazywali jej zbyt dużo, a ja i tak skupiałam się na Abhim ;) Priyanka aktorką jest kiepską i zgadzam się z tym, że nie wystarczy w filmie wyglądać... ma jednak jedną zaletę w tym swoim braku talentu - mimo, że nie potrafi grać to przyjemnie się ją ogląda i nie przeszkadza na ekranie ;))) a i w piosenkach prezentuje się dobrze. Mimo wszystko nie potrafię pałać do niej tak dużą niechęcią, bo sympatyczna i ładna z niej dziewczyna ;D

Co do Bipashy - jest lepsza, zaraz po Rani to moja ulubiona aktorka, ale też ma na swoim koncie role tak kiepskie, że sie płakać chce :)

014

a u nas taka brodzikowa ni to ladna ni to umie grac i wielka gwiazda i nawet ja nazywaja aktorka :D zalezy jak sie patrzy i gdzie jak u nas wystarczy w tancu z gwiazdami wystacip albo w serialu zeby juz byc gwiazda czy aktorem .... sie czepiacie ladnej kobitki :D umie czy nie umie grac ladnie sie prezentuje :D

b3lial

dokładnie...lepiej bym tego nie napisala chyba :) ja sie nie czepiam, bo nawet ją lubię. oglądałam kilka wywiadów z nią i wydaje się być bardzo fajna "dziołcha" ;D

014

Parę dni temu obejrzałem "Salaam-e-Ishq" i muszę przyznać, że Priyanka zaliczyła udany występ (jak na nią). Grała rozpieszczoną gwiazdeczkę, która myśli, że jest genialną aktorką i chce zagrać u Karana Johara, czyli w sumie chyba nie musiała grać, wystarczyło, że była sobą. ;)
No i wyszło jej całkiem nieźle w scenach gwiazdorskich. Gorzej już w scenach miłosnych, ale i tak nie było tak źle jak się spodziewałem.
A więc mały plusik na rzecz Kijanki. ;)

Bhuvan

no widzisz... mówiłam, że nie jest taka najgorsza ;)) w sumie to jej nie znam więc nie wiem czy tam grała siebie czy poprostu się jej "udało" zagrać poprawnie, dlatego nie będe aż tak surowa dla niej, pragnę wierzyć, że czegoś sie przez te wszystkie słabe role nauczyła;)

to, że ją lubię wynika chyba z tego, że sprawia wrażenie strasznie sympatycznej i miłej dziewczyny, w życiu nie widzialam wczesniej aktorki bądź aktora, który tak nie potrafiłby grać, a tak miło by się na nią/niego patrzyło. jest chyba jedyną osobą, która dostała ode mnie 10 mimo braku talentu :) (pominę innych aktorów, którzy według mnie potrafią grać nieźle a według innych wcale, bo i tacy się napewno znajdą). ona natomiast nie potrafi grać z czym się zgodzę, ale ponieważ na aktorów Bolly nie głosuje tu jeszcze wiele osób pozwoliłam sobie naciągnąć jej ocene na maxa ;) aczkolwiek nie ona jedna w filmach bolly nie ma talentu i jest sławna, albo są aktorzy, którzy mają o wiele większy staż od niej i im również zdarzy się "popełnić film", który przez ich kreacje wygląda nieciekawie... są role mniej wymagające, w których Priyanka się sprawdza, są role trudniejsze do których być moze pasuje wizualnie, ale sobie z nimi nie radzi.

014

zgadzam się z tobą fajnie sie ją ogląda i ja też jakoś nie mogę darzyć ją niechęcią bo wydaje sie być fajna, nie każdy ma wrodzony talent, z czasem jej gra aktorska się poprawi w końcu ona dopiero zaczyna :)

Bene

ona jest piękna ale jakaś nie budząca sympatii i tu nie chodzi o zazdrość bo jest wiele pięknych aktorek które super grają i są sympatyczne

Joanna_7

no niestety ale to prawda....jak oni zatrudniają tylko te swoje misski to niech sie potem nie dziwią ze aktorki baaardzo przeciętne.....a Pryianka czy jakjejtam przynjmniej w donie (bo tylko tam ją widziałam) grała shitowo....te jej miny...pfff porazka.....

Bene

w donie dało się ją przeżyć obejrz Krrish tam to było dno...

Joanna_7

Według mnie powinien jej wystarczyć tytuł Miss Świata a za aktorstwo się nie powinna brać bo jej poprostu nie wychodzi! W "Don" mnie jeszcze tak nie denerwowała no bo cóż roli jakiejś wymagającej nie miała to nie musiała dużo z siebie dawać, ale inne filmy z nią są okropne. Nawet w "Salaam-e-Ishq" mnie denerwowała a słyszałam, że nie zagrała źle i myślała, że mój osąd się poprawi ale niestety...

Bene

Cóż, znając życie zaraz wszyscy mnie zjadą, ale ja jej nie lubię. I wcale nie uważam, że jest piękna. Tak, możecie już mówić, że jestem zazdrosna.
Po prostu nie odpowiada mi jej typ urody. Dla mnie nie ma w sobie tego czegoś. Tego co ma na przykład Kajol, która nie ma figury Chopry i nie jest miss świata a jednak jest moim zdaniem ładniejsza. I wydaje mi się Priyanka nieprzyjemna. Spisuję same jej wady, wiem już mnie nienawidzicie, ale nic na to nie poradzę.
Jeśli chodzi o jej talent aktorski, to nie będę się wypowiadać za dużo, bo widziałam ją tylko w Donie, w którym nie wzbudziła we mnie uczuć ani pozytywnych, ani negatywnych, ale życzę jej wielu dobrych ról i powodzenia, jeśli jej się aktorstwo podoba :D

Myszula

no chyba jakis przedszkolak pisal przedemna :) , o gustach sie nie dyskutuje :) pozatym jestes "babą" a skoro faceci sie jakas "laska" "podniecaja" zawsze sie jakas z waszego rodzaju musi odezwac ze taka i owaka :) ale miss swiata daje do myslenia... :)

Bene

Ja jej nie lubię. Według mnie nie ma talentu aktorskiego, a tańczy jeszcze gorzej. Ja też nie mam żadnego talentu, ale się nie pcham do filmów...

Priya

Zgadzam się z Tobą Priya. Ja też nie lubią oglądać filmów z jej udziałem, jak dla mnie jest za sztuczna :(
Pozdrawiam

Bene

ja osobiście nic do niej nie mam ale muszę przyznać że filmy z nią nie wciągają mnie .

klaudi1515

No niestety nie jest nalepszą aktorką, urodę ma taką wyjątkową, ale na oko nie wydaje się przyjemna. Osobiście wolę Kajol, która wg mnie jest ladniejsza, a to że nie jest szczupła absolutnie mi nie przeszkadza.

_Em

hahaha...to że Kajol nie jest szczupła to też bylo dobre....czy to ze ma rozmiar większy niz wszystkie wieszaki to już szczupła nie jest...bez przesady....przecież nie ma niewiadomo jakich zwałów tłuszczu...to tak a propo

Bene

No fakt piękna :) A gra jak drewno ;p Ogólnie nic do niej nie mam, ale denerwują mnie ci, który porównują ją do Kareeny :/

_queen__

W filmie Dostana wypadła wspaniale! Polecam! Jeszcze kilka takich a zmienię o niej zdanie :D

Bene

hmm ale popatrzcie jak sie rozwinela...
osttanio gra w swietnych filmach i juz nie jest sztuczna sztywna i inne rzeczy jakie mozna bylo jej zarzucic
niestety taka byla...
ale ona przeciez aktorstwa sie nie uczyla
jak ogladam jej nowe filmy dostana fashion no i moj ulubiony salaam-e-ishq to mozna zobaczyc jak sie zmienila jest juz swietna aktorka :D

sitka

W "Donie" całkiem mi się podobało, a w "Dostana" była tak cudownie sztuczna, a jej oszałamiająca uroda wypełniała brak w jej talencie aktorskim. Dostała Nagrodę Filmfare za "Fashion", wyprzedzając m. in. Kajol za "UMAH". Mam ten film i zobaczę, czym Priyanka tak zachwyciła jury...

Bene

Priyanka jest rewelacyjną aktorką.
Każdy o tym wie.
A to, że jest piękna to nie jej wina!

priyanka_roma

Ja ją uwielbiam! Podobała mi się w Donie, w Dostanie i w każdym innym filmie który widziałam. nic do niej nie mam, mi się podoba i jej gra i uroda ;)

RJaane

Ja również ją bardzo lubię.
Świetna z niej aktorka, rewelacyjnie zagrała w każdym filmie.

Bene

Włsnie ze umie grac przeciesz nie jest jakos długo aktorka.

kajolisrk

Umie, umie. Jasne, że umie. Jest bardzo utalentowana. :)

priyanka_roma


Lubie ja:) i tak nie sadze ze ona nie jest utalentowana bo gdyby nie byla
to by jej nie brali do zadnego filmu!!!!!!!!!!!!!!

gosiaczek17193

Ostatnio ciągle ją angażują do jakiś filmów. :)

priyanka_roma

jest sztywna.

Nie ma co ją porównywać do kajol.

Ja tak uważąm przynajmniej ;D

Fanaa3

A kto tu mówi o porównywaniu?
Kajol to Kajol.
Priyanka to Priyanka.
Każda gra świetnie.

priyanka_roma

Kazda gra na swoj sposob:)
Ja nie porownuje zadnej aktorki:]
Kajol, Priyanka czy Rani albo inna aktorka wszystie je lubie i dla mnie
wszystkie graja swietnie u mnie Priyanka jest na pierwszym miejscu a reszta
aktorek razem z Kajol tuz za nia:)
Kazdy ma swoj gust i kazdy lubi inna aktorke:)

gosiaczek17193

ja muszę przyznać ze się wyrobiła jako aktorka potrafi być bardzo dobra , właśnie obejrzałam Fashion , bardzo dobra rola

Bene

ale rola FASION czyli modelka,którą jest w rzeczywistośći .

moze dlatego dobrze zagrałą .

Fanaa3

Nieprawda .Ja oglądałam z nią dużo filmów np: Don. Świetnie zagrała. To co teraz powiecie że jest w gangu.

kajol2

Ja też jestem zdania (szczególnie po obejrzeniu "Fashion"), że Priyanka rozwija swoje zdolności aktorskie.W filmie "What's your raashee?" grając 12 różnych postaci, udowodniła mi, że daje sobie radę z komedią. Teraz oglądam "Kaminey"- z recenzji wynika, że wypadła dobrze.Warto sprawdzić i nie skreślać jej tak od razu.

fanfan_2

priyanka chopra jest zdolną aktorką ale nie idealną.

rani_167

Zważając na to że nikt nie jest idealny... każda aktorka czy aktor gra tak jak umie, daje z siebie wszystko, pokazuję na co go stać...

gosiaczek17193

morze i tak ale czasem wielum to nie wystarcza samo staranie .ja uwarzam że od pryjanki lepsza jest kajol karzdy ma swuj gust swuj własny dla siebie najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones