Kareena Kapoor

Kareena Randhir Kapoor

7,9
1 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kareena Kapoor

ale mi się tam bardzo podobała! To jest aktorka-zjawisko, każdej postaci daje to coś. Zawsze jest oryginalna, w przeciwieństwie do Króla Bollywood Shahrukh Khan'a, który mimo swojej nieprzygasającej boskości w każdym filmie jest taki sam, robi takie same miny i tak samo płacze(nie przeszkadza mi to bo jest świetny w tym hihihihi). Kareena nie ma urody Kajol, ale tworzy głębsze postacie. Jej mimika, gesty. Dla mnie Numer 1

Czerwony_Koszyczek

Idealnie pasuje do roli w K3G , mi się bardzo podobała... A się z tobą nie zgadzam obejrzyj "Duplicate" tam robi zupełnie inne miny hihi :) naprawde takie słodkie i głupawe, poważne i męskie :P:P W tym jego urok jest słodki, romantyczny i taki sexowny :) i nikt nie wierzy, że ma 42lata :)

joli

ja wierzę.

CH3HgCH3

Kareena jest świetną aktorką a rola Poo jest genialna taka wkurzająca :d Ale czego się można spodziewać jeżeli ta rola miała taka być :D Co do Shahrukha nie zgodzę się, że w każdym filmie jest taki sam porównać można nawet jego role w "Don" a "Kank" czy to jest taki sam człowiek? No chyba nie!

LeNa__

Nic nie chcę mówić, ale tancerka z niej marna. Oglądając ją w "Donie", nie mogłam powstrzymać kpiącego uśmieszku. Gdzie jej tam do Aishwarya'i i Madhuri w "Devdasie"...

Kinomaniaczka_

magda125 - w tym Donie ona miała tak beznadziejnie tańczyć :P Jest to nawiązanie do starego Dona z Big B., gdzie tańczyła Helen, tyle, że tamtym jej taniec nie wyszedł a tu został zrobiony tak specjalnie. Pozdrawiam!

Kinomaniaczka_

poza tym i Aish i Madhuri sa zawodowymi tancerkami, ponoc Madhuri miala zajecia z baletu i tradycyjnych tancow indyjskich od dziecka, wiec czemu sie tu tak dziwic?

Kinomaniaczka_

Jej taniec, miał być taki; p W końcu na podstawie niego Don miał powiedzieć "Jesteś jego żoną? Nigdy o tobie nie wspominał...Nie dziwię się." ;p Co prawda po obejrzeniu K3G dłuugo nie mogłam się do niej przekonać, ale w Fatalna miłość przekonała mnie, że może nie jest świetną aktorką ale nie jest najgorsza ;p

LeNa__

Postaci które Khan gra są różne, ale sposób zawsze ten sam. A czy ktoś zwrócił uwagę na to jak Kareena wypiękniała od czasu 3KG? :D Ale i tak uważam, że nie jest rewelacyjną tancerką, nawet jeśli w Donie to efekt zamierzony to czym tłumaczyć to a Asoce? Moim zdaniem jako tancerka tam też się nie popisała.

Aniszon

Kareena najwspanialszą tancerką nie jest, i to trzeba przyznać, jednak dziewczyna się stara :P Za to pokazać jak się tańczyć nie powinno (Don) to to robi świetnie :D
Kareena owszem wypiękniała, ale moim zdaniem zrobiła się za chuda.

LeNa__

A i nie uważam, że sposób gry Shahrukh Khana jest taki sam! :D

joli

"i nikt nie wierzy, że ma 42lata :)" bo tylu nie ma hahahahha

bollyanka

Ech! Nie dość że wypiękniała, to nauczyła się lepiej tańczyć. Np. w Jab We Met tańczy już dużo lepiej. :)

bollyanka

Bollyanka - DOKŁADNIE.hehehe. :)

bollyanka

no, nie ma 42 lat tylko 43, hahahaha...żal :/

_Em

nic tylko 5 z matematyki Ci wystawić hahahhaha

Czerwony_Koszyczek

Mnie bardzo się podobała jej rola w K3G zagrała świetnie. Noi oczywiście jeśli chodzi o SRK to sie z toba wogóle nie zgadzam, zagrał wiele odmiennych ról:w "Duplicate", "KANK" czy "Chak de India" i na pewno inne bo jeszcze wielu filmów z nim nie oglądałam.

Czerwony_Koszyczek

Ojjj bluźnisz dziewczyno :D Jak można się tak wyrażać o Królu Bollywood??? :D
Kareena bardzo podobała mi się we wszystkich filmach, które z nią oglądałam: 36 China Town, KKKG, Tashan, Don, Asoka, Fida, Chup Chup Ke, Chameli, Jab We Met. Moze mało, ale to wystarczyło, żeby bardzo ją polubić i znienawidzić wszystkich, którzy porównują ją do Priyanki (której brak talentu i ogólnie drewniana gra odrzuciła mnie od kilku wielkich bolly produkcji.) :D
Pozdr. fanów :D

użytkownik usunięty
_queen__

Oczywiscie takie same opinie o SRK... przyzwyczajam, sie i on chyba tez, bo sam to sparodiowal w "OSO":P Tak szczerze, za duzo razy juz taka bzdure czytam, zeby reagowac:P
Znowu Kareena choćby nie wiem co robila nie moze przekonac mnie to siebie... jakos juz na nia jestem uczulona:/

Czerwony_Koszyczek

Kareena jest super a co do jej pokoju w tym filmie bosssssssssssssssski! Co najmniej dałabym się pokroić

Czerwony_Koszyczek

Kareena do roli Poo nadawała sie super ta postaci zagrała.

Czerwony_Koszyczek

ja po obejrzeniu K3G jej po prostu nie cierpiałam. A to był mój 1 film z nią i się strasznie do niej zraziłam. Nie chciałam oglądać żadnych filmów z nią. Stwierdziłam że jednak obejrzę "Jab we met" ze względu na Shahida i jakoś ją ścierpię. W tym filmie jednak mnie urzekła. Jest dobrą aktorką i świetnie zagrała Geete :)

użytkownik usunięty
Czerwony_Koszyczek

zgadzam sie jedna z lepszych aktorek bolly :) i chyba jako jedna ma 100% indyjskiej urody. kajol,rani,aishwarya,shushmita one sa bardziej "europejskie"...jak zobaczyłam kiedys u koleżanki okładke filmu to ona (w cudzysłowie oczywiście) wpadła mi w oko własnie ze wzgledu na jej urode...jest ładna i nie pierdolcie że nie...

KAREENA ZABARDZO SCHUDŁA MOIM ZDANIEM. KAREENA RUWNIEŻ DLA MNIE JEST ŚREDNIA JA WOLE NP; ( KAJOL / JUHI CHAWLĘ/ CZY DIVYĘ BHARATI .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones