Kareena Kapoor

Kareena Randhir Kapoor

7,9
1 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kareena Kapoor

Podobno rozwaliła małżeństwo Saifa Ali Khana. Tłusta krowa. nie potrafi wogule wczuc sie w role. A w "Jab we met " wyglądała jakby wwpadła pare razy pod autobus

Lusik525

Nie sądzę.

Kareena nie jest może pięknością, przynajmniej dla Europejczyków, jednak w Indiach uważana jest za piękność. I wcale nie ma figury tłustej krowy, tylko normalnej, zdrowej kobiety.

Gra bardzo fajnie, w "Jab We Met" świetnie wczuła się w rolę postrzelonej, beztroskiej Geety i nie wyglądałam tak, jakby wpadła pod autobus.

Co do Saifa, to prawda, byli kiedyś razem, ale się rozstali. Saif też święty nie był, porzucając żonę i dzieci, ale mówienie, że to wszystko wina Kapoor to przesada. Poza tym żona Saifa była od niego o 12 lat starsza, więc różnica wieku też mogła zaważyć na losie tego małżeństwa.

Kinomaniaczka_

wiesz, moze masz racje ale i tak nie znosze kaareny i nikt tego nie zmieni, i nie wmawiaj mi ze wygladała normalnie w "Jab we met". Ale wy bollywoodzkie fanki tego nie widzicie , bo jestescie zakochane we wszystkich aktorach bollywood. pozdrawiam

Lusik525

Nie jestem zakochana w aktorkach ani w aktorach, nie popadajmy w przesadę. W "Jab We Met" Kareena wyglądała OK, choć to nie mój typ urody.

I nikt nie każe ci jej lubić.

Kinomaniaczka_

Lubie Kareene może jest przy kości ale nawet fajnie się rusza, a w jab we met zagrała fajną wariatkę, ale mi się podobała. Kareena w wszystkich filmach mi się podoba. Nie gra sztucznie czego nie znoszę. Każdą aktorkę i aktora lubię. Zapraszam do mnie na bloga. Pozdrawiam :)

kajol2

"tłusta krowa"-przesada.
Bez obrazy Lusik, ale wszędzie (na forach aktorek lub filmów Bolly) zakładasz tematy typu: "nawet fajna i ładna", "nawet ją lubię". Jak ktoś Ci od razu coś spróbuje wytłumaczyć (wg Ciebie Kajol nienawidzi Rani-wiesz o co chodzi), to Ty się denerwujesz nie wiadomo po co!
Co do Kareeny to tak: po moim pierwszym filmie, czyli K3G, tej aktorki nienawidziłam, nie mogłam się w ogóle do niej przekonać. Potem widziałam kilka filmów z nią i nadal za nią nie przepadałam. Ale jak obejrzałam "Aśokę"... nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli Kaurwaki. Kareena świetnie ją odegrała. Ostatnio widziałam "Jab We Met" i uważam, że w takich rolach zwariowanej trzpiotki też się sprawdza :) A po "Omkarze", uważam, że jest bardzo dobrą aktorką. Jej uroda mi się nie podoba, ale w filmach już mi nie przeszkadza. A gruba/tłusta, to ona już na pewno nie jest. Kareena ważyła niedawno 54kg! Uwierz, że niejedna nastolatka chciałaby mieć taką figurę jak ona. W ogóle hinduski są piękne, nie mają obsesji na tle figury i to mi się podoba. Kajol też nie jest wcale taka szczupła, a wygląda wspaniale. Oczywiście wolę inne aktorki niż Kareena, np. Kajol :), Preity, Rani, Juhi lub Madhuri...
Jesteśmy zapatrzone we wszystkich aktorów i aktorki? Ciekawe :P

kajol2

Przy kości? Matko ludzie wy normalni nie jesteście! ;o

mUnIeCa_2

Namaste
Przecież ona nie jest aż taka gruba, może w donie taka była, ale nawet jak jest trochę za gruba to jej tak dobrze. W donie pogrubiła ją ta sukienka i rozcięcie. A co podobają ci się takie aktorki chude. Bo ja wole troszeczkę za grubą niż za chudą. Kareena nie jest wcale taka gruba. http://www.bollymarket.com/images/bcd_tashan.gif zobacz i przekonaj się.

kajol2

hehehe..."gruba krowa" mówisz.......tylko nie wiem po jakim filmie to wywnioskowałaś......okazuje się że teraz Karena jest jedną z najchudszych aktorek bolly...i każą jej przytyć.......według mnie nigdy nie wyglądała grubo...miała i ma świetną figurę...
.........zresztą o czym my tutaj rozmawiamy...od kiedy to aktorów i aktorki ocenia się po figurze.......to powinna być kwestia drugorzędna.......

waszka118

Może i tłusta krowa. Ale w Hindusach lubię to i w hinduskich aktorkach, że oni tolerują bardziej kobiety pulchniejsze, a nie jakieś szczupłe laski, które można pomylić z szczotką do zamiatania. Mi się ona podoba jako aktorka.,

Karolina_24

Przecież Kareena nie jest gruba.! Ona jest genialna. Jak dla mnie to i jest bardzo ładna i bardzo utalentowana. Widziałam ją w kilku filmach i we wszystkich grała super.

patus921

Swoją drogą to chciałabym was zobaczyć czy jesteście takie idealne skoro ją nazywacie tłustą krową lub nawet przy kości........

waszka118

Waszka, jakbyś nie zauważyła, to tylko założycielka tego tematu tak uważa... że Kareena jest grubą... A reszta dziewczyn się z tym nie zgadza :P

Madleen

ale czy ja napisałam do kogo kieruje konkretnie te słowa?....to chyba naturalne że tylko do tych osób które uważają Karenę za grubą...reszta nie powinna czuć się urażona...:)

waszka118

Wiem. Ale nie osób, tylko jednej osoby :P Przynajmniej w tym temacie :)

Kinomaniaczka_

jasne ja tez jej nielubie ale w Jab We Met zagrała swietnie to samo w K3G...

Lusik525

ej rany rany ale z tego sensacje robicie. naprawde mozna sie posmiac z waszych komentarzy. tylko ciekawe czy ktos z was pomyślał sobie czytając ten komantarz:"a moze ona sobie jaja robi nie??" hehe zabawni jestescie. tylko ostrzegam:jak sie pobijecie to nie moja wina.hehe pozdrowienia dla wszystkich sztywniaków.buźki;*

Lusik525

Kareena jest prześliczna,nie jedna dziewczyna marzyotakim wygladzie,figurze.
Widziałam ją niestety tylko w `czasem słońce...',i 'Jab We Met'-genialnie się spisała,szczególnie w tym drugim. :)

kilmenyy

Ja ją ostatnio widziałam w filmie Tashan......naprawde sporo schudła...wygląda świetnie........film też niczego sobie

użytkownik usunięty
waszka118

Ja film Indyjski lubię, ale Kareeny nie znoszę... jakoś mi ogólnie nie podchodzi:/ Co do rozmiaru 38 to jest jej lepiej niż jak jest taka odchudzona.
Pozdr

kilmenyy

o rany , śmiac się można to czytając.Kareena jak dal mnie jest naprawdę piękną dziewczyna .wierzę że nie jedna polka chciałaby tak wygladac i miec taką figure nawet ja :).Aktorsko też świetnie w Jab we met była genialna po posrtu .Zwariowana beztroska dziewczyna .WK3G grała na początku zołzę ale potem byla ok.

Lusik525

Sprzeczacie się o jej figurę! Dajcie spokój! Ona ma figurę dosłownie idealną. Chcecie zeby wyglądała jak Amy Winehouse po odwyku! W necie można natknąć się na reklame w której jest kościotrup w seksownej bieliżnie a pod spodem napis w stylu "To wzór dla wielu aktorek". To ma pokazać ze CHUDE wcale nie jest piękne, a Kareena byłaby CHUDA gdyby jeszcze zeszczuplała

Lusik525

ejj ludzie, co wy macie z głową? ona ma super figure! niesamowitą urodę!
wam sie chyba takie szkielety podobaja jak anja rubik

ambershine

Niektórzy po prostu lubią szkielety a co do jab we met to zagrała świetnie swoją rolę

Bharat

zgadzam si, tłusta i paskudna ;))



:))))))))))))))))))))))))))))))))

nike55555

Wcale nie, co wy sie tak na nią uparliście ładna, miła dobra aktorka co wolicie np: Priyanke jest ładna ale kompletnie nie umie grać ( ale i tak ją lubię bo zagrała w donie)

nike55555

Chyba jednak źle mnie zrozumiałaś. Ja uważam, że wyglądała świetnie przed tym odchudzeniem się do filmu "tashan". Miała świetną sylwetkę i mam nadzieję,że do niej powróci. Oto link z piosenką z filmu "tashan" gdzie wygląda bardzo niekorzystnie ale pewnie według Ciebie korzystnie: http://www.youtube.com/watch?v=ad8-NGPH9k0&feature=related
A tak wogóle to całkowicie zgadzam się z mina82 - po co kłocić się o jej figurę jak jest dobrą aktorką?

ambershine

Anja Rubik jest cudowna. A mój komentarz niezmiennie za krótki-.-

Lusik525

"tłusta krowa" - z rozmiarem zero.
Ty wiesz co piszesz..?

Serio.. nic innego nie chce mi się już komentować, a komentarz byl za
krótki.

__KarLa__

KAREENA MOGŁA BY PRZYTYĆ WEDLUG MNIE-- NAWET JA W REALU NIE JESTEM WIESZAKIEM I NIE LUBIE WIESZAKÓW A NP( W HOLLYWOOD WIESZAKÓW I ANOREKTYCZEK JEST PEŁNO) .POZA TYM NIEJEST ŁADNA ALE NAPEWNO JEST LEPSZA AKTORKĄ
OD NP;ANGELINY JOLI, JENIFER ANISTON CZY PENELOPE CRUZ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones