Hrithik Roshan

Hrithik Rakesh Nagrath

8,5
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hrithik Roshan

wy sobie chyba żarty robicie do cholery .Tu sie ocenia talent aktorski(czego ten gosc nie ma ) a nie ładna buzie .żal mi ludzi co dali 10 . ode mnie 1.

BlackRose58

"Tu sie ocenia talent aktorski(czego ten gosc nie ma )"
A Ty dlaczego dajesz mu 1? Dlatego, że zaśmieca to śmieszne TOP100?
Chyba najpierw należy obejrzeć film z danym aktorem, którego się ocenia, a nie wystawiać oceny, nie wiedząc jakim aktorem, np. ten Hrithik jest.

Madleen

,,Chyba najpierw należy obejrzeć film z danym aktorem''

przepraszam bardzo , jak bym nie widziała to bym nie dała mu oceny

BlackRose58

Wątpię w to, czy widziałaś. W ocenianych żadnego nie masz.
Hrithik, gdy zaczynał grać, świetny na pewno nie był. Ale z czasem się to zmieniło. Nie można go oceniać po jednym obejrzanym filmie. Ponadto jest świetnym tancerzem.

Madleen

po pierwsze od kiedy trzeba oceniac kazdy obejrzany film? weź nie badz smieszna.
po drugie ,,Ponadto jest świetnym tancerzem." co mnie to interesuje ? tu sie nie ocenia umiejetnosci tanecznych

BlackRose58

Nie mówię, że masz oceniać jego talent taneczny. Oceniać nie trzeba, fakt. Lecz myślę, że i tak żadnego filmu z nim nie widziałaś, a jeśli tak, to jaki? K3G, które wczoraj na POLSACIE emitowano? Tam swego talentu na pewno nie pokazał.

Madleen

nie jeden film znim widziałam, był to znalazłem Cie (czy cos takiego) i to czasem slonce czasem deszcz ,do tego jeszcze czy chcesz być moim przyjacielem , w każdymmz tych filmów mnie wręcz irytował. Po za tym mam głeboko i szeroko czy mi wierzysz czy nie ,to jest moja opinia i wybacz ale nie każdy musi ubóstwiać tego hrithiki .

BlackRose58

Skoro te filmy z nim widziałaś, to nie dziwię się, że tak go oceniasz. To są już stare filmy, jego pierwsze... zresztą nieważne.

Madleen

według mnie to on dobrze zagrał w Znalazłem Cie.

tommy003

Pewnie, że dobrze zagrał chorego chłopaka. A jeszcze lepiej w kontynuacji tego filmu - "Krrish".

Madleen

tommy003, wybacz, ale wydaje mi się, że ty tu masz najmniejsze prawo oceniać czy ktoś dobrze zagrał, dając 1 sześciu, światowej sławy, bardzo utalentowanym aktorom, byleby ten chłopaczek wleciał do top na możliwie jak najwyższe miejsce.

użytkownik usunięty
Madleen

Sorry Madleen ale twoje słowa powaliły mnie. Dawno się tak nie uśmiałem. :)
A wiesz może że ten aktor został przyjęty do większości swoich filmów ze względu na wuja?! To czysty nepotyzm. Właściwie to jego wuj go zatrudnił.
Z litości!!!! A jego nagrody przyznawane przez Bollywood to śmiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

A mnie powaliły Twoje, ale się nie uśmiałam. Skreślasz faceta, bo ktoś kiedyś pomógł mu zaistnieć? Każdemu, dziś znanemu aktorowi, ktoś kiedyś dał szansę. Może Hrithik jest "be", bo jest przystojny i jednak utalentowany? Skoro taki jeden trzecioplanowiec (Vinnie Jones) zasługuje u Ciebie na 8 gwiazdek, to dla mnie wszystko jasne.

Madleen

Ty masz jakieś zaburzenia osobowości? Gość napisał, że uważa go za cienkiego aktora, widział z nim m.in. film "Znalazłem Cię", a Ty na to - "No to jak widziałeś ten film, to się nie dziwię, że tak kiepsko oceniasz", po czym inna osoba napisała, że "Znalazłem Cię" to dobry film, a Ty na to "Tak, świetnie tam zagrał". Czy to się nie wyklucza?

Lepkam

Napisałam kiedyś: "Skoro te filmy z nim widziałaś, to nie dziwię się, że tak go oceniasz. To są już stare filmy, jego pierwsze (...)" - filmy = liczba mnoga. Nie chodziło mi o same "Koi Mil Gaya", nie pomyślałeś o tym. Koleżanka (nie gość) wymieniła 3 filmy, a nie jeden konkretny, o którym później mówiłam. Film nie był jakiś górnolotny, ale Hrithik zagrał b. dobrze, co nie oznacza, że w pozostałych dwóch zagrał świetnie.
Zaburzenia osobowości? - Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz...

Madleen

Zamiast tak pieprzyć wytarte slogany pt. "Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz", to może to Ty pomyśl dlaczego napisałem "zaburzenia osobowości". Przeczytaj jeszcze kilka razy mój post, bo ja tam wszystko uzasadniłem.

Owszem, napisałaś "filmy" (liczba mnoga, ta-daam, dzięki, wszystko stało się jasne), ale tych filmów, do cholery, nie było kilkadziesiąt, tylko trzy. Pisząc "skoro oglądałeś akurat te filmy, to się nie dziwię, że tak go oceniasz" (w przybliżeniu, sens jest zachowany) ma się na myśli wszystkie, o których się wspomniało. Jeśli jeden/kilka z nich się nie załapuje, to można użyć takiego magicznego zwrotu: "z wyjątkiem". 10 znaków, a jaką różnicę w tekście robi!

Poza tym wszystko z większym dystansem bierz, ja Cię tu nie chciałem obrazić tymi "zaburzeniami osobowości", tylko sobie zażartowałem, reszta postu jest już poważna. Wyluzuj. Skąd miałem wiedzieć, że nie chodziło Ci o wszystkie filmy, tylko dwa z tych trzech, skoro napisałaś to w ten sposób?

Pozdrawiam i chillout. ;)

Lepkam

Wiem o co Ci chodzi, ale to i tak miłe nie było... Mogłam użyć tego Twojego magicznego zwrotu, ale tego nie zrobiłam. A dlaczego? Nie pytaj, bo i tak nie potrafię szczerze na to pytanie odpowiedzieć. Tamte posty są z ubiegłego roku, o czym już dawno zapomniałam. Prawdopodobnie pisałam pod wpływem emocji. Who knows?

PS: Wiem, że się czepiam ale Twoje "wyluzyj" w English pisze się osobno.

Madleen

Faktycznie, mój błąd.

BlackRose58

,,Ponadto jest świetnym tancerzem" akurat powinno Cię zainteresować jeśli mowa o kinie indyjskim. Tam muzyka i taniec jest bardzo ważnym elementem obrazu. Zarzuca się mu, że pochodzi z rodziny filmowców, że sliczniutki... Tymczasem Hrithik musiał o swoje zawalczyć - jąkał się, zdiagnozowano u niego skoliozę na tylę silną, że miał nigdy nie tańczyć (co go w jako aktora w Bombaju dyskfalifikuje) a i polidaktylia uroku mu nie dodaje. Za młodu z tym wszystkim łatwo mu nie było. Ale się nie poddał. I mnie przekonuje do granych przez siebie postaci.

BlackRose58

I tutaj się za autorem/rką wątku zgodzę. Widziałam go w jednym filmie i wydawał mi się sztuczny. Jego gra mnie nie przekonuje.

BlackRose58

a mnie żal ludzi co dali 1 i tak można się przerzucać w kółko. A według mnie to Hrithik ani nie zasługuje na 10 ani na 1, jest gdzieś po środku i każdy sam powinien decydować gdzie, bo każdy ma inną wrażliwość artystyczną. Black Rose nie narzucaj innym autorytarnie swojego zdania bo nie masz monopolu na prawdę. Dziwię ci się że piszesz, że nie ważne jak Hrithik tańczy, bo filmy hinduskie to filmy muzyczne i taniec jest tam podstawowym środkiem wyrazu. A tancerzem Hrithik jest doskonałym, moim zdaniem najlepszym.
Co do jego zdolności aktorskich to podobał mi się w Znalazłem cię i w Krrishu, ale zachwycił mnie w Księżniczce i cesarzu, moim zdaniem na światowym dobrym poziomie, bez tej typowej dla hinduskiego kina nadmiernej egzaltacji i patosu.
pozdrawiam wszystkich miłośników bollywood

marilla12

gdzie ja komus cos narzucam ? czowieku opanuj się , mam prawo dać mu 1

bo nie masz monopolu na prawdę.' a ty masz?

'Dziwię ci się że piszesz, że nie ważne jak Hrithik tańczy, bo filmy hinduskie to filmy muzyczne' to nie świadczy o jego aktorstwie , a ja to oceniam a nie to czy umie tańczyć ...

BlackRose58

o ludzie....dalibyscie sie zabic za swoje zdanie.Kazdy ma przeciez prawo do wlasnego zdania.Jesli ktos kogos nie lubi to chocby sie stanelo na rzesach to i tak nie zmieni sie zdania tej osoby.
Osobiscie uwazam,ze facet ma talent...zeby zagrac takiego mazgaja jak K3G to tez trzeba umiec :) Bardzo mi sie podobalo jak zagral w "Kites" badz "Dhoom 2"

anetka7987

anetka7987 zgadzam się z Tobą... każdy zna to powiedzenie "o gustach się nie dyskutuje"! mam prawo oglądać i lubić filmy Bollywood tak samo jak ktoś inny może kochać filmy Larsa i nikomu nic do tego! Ludzie przestańcie się wreszcie nakręcać jedni na drugich i odpuście sobie te chore przepychanki rankingowe. Kogo to obchodzi kto jest na 1 a kto na ostatnim miejscu?Niech każdy ogląda to co lubi i da żyć innym!!!

smerelerk

a kto ci niby zabrania ogladać ?

BlackRose58

nikt nie powiedzial,ze ktos zabrania jednak wypowiadajac sie tak jak sie poniektorzy tu negatywnie wypowiadaja jest dosc obrazliwe.Starasz sie narzucic innym uzytkownikom swoje racje,a nie widzisz tego,ze kazdy lubi to co lubi i nikogo wiecej nie powinno to obchodzic

anetka7987

ciekwae w którym momencie narzuciłam komus swoje racje , wyrażam swoje zdanie , zabronisz mi? jak cie cos nie odpowiada to nie czytaj

BlackRose58

jezeli uwazasz,ze krytykowanie czyichs pogladow jest w porzadku to bardzo mi przykro.kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie ale odrazu nasmiewanie sie z ludzi za to co lubia?

anetka7987

czy ja sie do cholery z kogos nasmiewałam ? juz napisałam nie podoba się to wypad

BlackRose58

taki sposob zachowania przedstawiaj sobie na podorku a nie na kulturalnym portalu

BlackRose58

A oglądałeś z nim chociaż jeden film, że się wypowiadasz ?

lena82

nie umiesz czytać ?!

BlackRose58

Ponieważ widziałam 3 filmy z tym facetem daję mu 7 gwiazdek. Zastanawiam się czy nie dać 8.
Oceniam na tyle na ile według mnie zasługuje - oceniam aktorstwo a nie urodę - choć tak na marginesie jest przystojniejszy niż Shah Rukh Khan.
A autorowi/autorce tematu radzę obejrzeć jeden z nowszych filmów "Guzaarish".

BlackRose58

Tutaj każdy ocenia jak chce. Jedni uczciwie (a przynajmniej się starają) a inni nie i dosyć ekstremalnie.
Co do samego Hrihika...świetna figura!! Chłopaki do roboty a nie większość takie kluski ;< Mięśnie są bardzo sexy :)

BlackRose58

Za film Guzaarish należy się gościowi 8 gwiazdek. W filmie tym gra chorego przywiązanego do wózka, który walczy o prawo do eutanazji. Jego uroda jest tam nieco przyćmiona i mniej widoczna niż we wcześniejszych film. Ma talent.

BlackRose58

O przepraszam! On nie tylko buzie ma ładną...




Klatę również!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones