Hrithik Roshan

Hrithik Rakesh Nagrath

8,5
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hrithik Roshan

Aktor o niespotykanej urodzie, grać oczywiście on to potrafi. jego zaletą z pewnością jest śpiew. bardzo charakterystyczny jest uśmiech który pewnie nie jedną dziewczynę onieśmielił:). należy też nadmienić że jego taniec zawodowców o ból głowy doprowadza. (to jest moja obiektywna ocena po obejrzeniu filmu Krrish)
ps. no tak czy siak 10/10

bastide

nie widziałam krrisha jeszcze, ale obejrzałam inne filmy z jego udziałem i co do tanca całkowicie sie zgadzam, ale "jego zaleta jest spiew"? w filmach bolly w piosenkach sa podkladane głosy artystów, czy w krrishu hrithik sam spiewał jakaś piosenke? bo z tego co wiem on na pewno nie wykonywał ich w poprzednich swoich fimach. pozdrawiam:)

bastide

nigdzie nie śpiewał piosenek sam.bo on umie tylko tańczyć ,a śpiewać nie.

Madeline

jak większość aktorów i aktorek :P

Zaara

on jest jakis glupi !!! co wy mowicie ze umie tanczyc 1/10 albo i mniej

comdi

taaa? swietnie wyszedl ci ten komentarz.. bow iesz... ja bym bardzo chciala poznac hrithika i widze ze znalazlam osobe, ktora go zna!! bo chyba go znasz, skoro stwierdzasz ze jest glupi... okej, a teraz bez ironii... to ty jestes glupia(czy tam glupi), skoro tak sadzisz... facet, ktory wystepuje maksimum w co 3 filmie indyjskim nie moze byc glupi, nawet jezeli jakis debil z polski tak sadzi (chociaz pewnie nawet nie obejrzal 1/4 filmow w ktorych zagral hrithik)... tak wiec mysle, ze sam (sama) pokazales (pokazalas) swoja jak widze niska inteligencje wypowiadajac sie w sposob malostkowy o czlowieku ktory osiagnal w kilka lat to, czego ty nie osiagnalbys (osiagnelabys) przez cale swoje zycie!!!!!!!
P.S. nie jestem wielka fanka hrithika, ale jak widze komentarze tego typu jak twoj to krew sie gotuje... bo ty jestes zerem, a on jest kims... i na zawsze kims pozostanie, w porownaniu do ciebie... nara

Kamiska000

nie zgadzam się w jednym pukncie - jak Hrithik mógł zagrać w 'co 3 filmie indyjskim'? Przecież tam powstaje masa filmów, a spójrz na filmografię Roshana :) Malutko filmów z jego udziałem...

comdi

a tanczyc umie jak niewielu ludzi...widocznie nie udalo ci sie zobaczyc zadnego filmu z jego udzialem, bo ON tanczy sam, bez pomocy dublerow i swietnie mu wychodzi... nara

Madeline

A piosenke spiewał sam,posłuchaj se n.p. Krazzy 4,wersje z Hrithikiem.Udowodnił ze umie spiewac i tanczyc.

bastide

Hrithik jest świetny. Tańczy po prostu niesamowicie. Obejrzałam trochę filmów bollywoodzkich i nie widziałam nikogo kto by tak tańczył jak on. Bije wszystkich na głowę. Do tego ma świetnie zbudowane ciało i jest przystojny. Lubię ShakRukhKhana (sorry jeśli źle napisałam) ale Hrithik jest przystojniejszy. Jest tylko jeden minus-moja koleżanka czepia się jego szczęki i odtąd ja też nie mogę nie zwracać na to uwagi. Te jego zęby rzeczywiście są trochę dziwne...:)A na koniec oczywista sprawa: świetnie gra. W Kol Mi Goya Rohit jest całkiem inny niż Krishna w Krrishu. Od razu można zauważyć różnicę gdy spotkali się w Krrishu: stworzył dwie całkiem różne postacie. Po tym widać jak dobrym jest aktorem:)

bastide

Dokładnie!Masz racje,spiew i taniec sa boskie xD Wszystko z reszta :) Jeden z niepowtarzalnych aktorów,mało takich :) W sumie to dobrze,Hrithika nic nie zastąpi.

bastide

spiewal! W Mujhse Dosti Karoge razem z Rani w scenie w pokoju Pooji, kiedy zostaja "najlepszymi przyjaciolmi". Jestem prawie pewna ze to on sam spiewal, tak samo jak w tym momencie Rani spiewala bez podkladu ;)
Calkiem niezle im wyszlo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones