Hrithik Roshan

Hrithik Rakesh Nagrath

8,5
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hrithik Roshan

Boski Aktor!Nic Dodać ani ująć!Ideał!Takie moje zdanie.

:D

Lewaa

zgadzam się z toba on jest poprostu boski nie dośc że przystojny to jeszcze super gra w filmach a jego spojrzenie to dopiero mozna o nim pisać bez konca

Lewaa

A ja wcale sie nie zgadzam bo najlepszy to jest Shahrukh Khan ten to dopiero jest przystojny, a nie ten o którym tu piszecie przecież to wielki parch.

Dziękuje!

karolinaaa_21_05

Nie no Karolina bez przesady... Shahrukh tez według mnie jest najlepszym aktorem Bolly i jest przystojny :P Ale za to Hrithik jest najlepszym tancerzem, świetnie sie rusza, nie wiem z czego on ma te kości, jak człowiek guma :P i przystojny też jest, ale dla mnie SRK is the best!

użytkownik usunięty
Madleen

Ja stwierdzam, że obaj są świetni. SRK mnie osobiście najbardziej odpowiada w rolach czarnych charakterów, a Hrithik Roshan podbił moje serce jako Rohit z "Koi... Mil Gaya" (jeszcze przed interwencją Jadoo), a jednak kocham tę piosenkę z HR z Krazzy 4.

użytkownik usunięty

Ach, ach, zapomniałam wspomnieć o tych ruchach, jakie Hrithik wykonuje tańcząc. Według mnie to najlepszy tancerz (nie tylko Bollywoodu).

Jak dla mnie Hrithik jest najlepszym aktorem Bollywood. Jest poza skalą:) Doskonale potrafi zagrać każda rolę, gdzie SRK, choć go uwielbiam, praktycznie w każdym filmie gra tak samo.

_Mia_

Nie no bez przesady, SRK nie może grac w każdym filmie tak samo.
Np. Chak De! India, DON, K3G, Baazigar - w tych filmach chyba SRK nie gra jednej i tej samej postaci ;p
Ale mniejsza z tym, to wątek o Hrithiku, którego uwielbiam za to jak tańczy, jest w tym chyba najlepszy.

Lewaa

według mnie Hrithik to mega ciacho. Twarz ma idealną ;) z gra aktorską to jest różnie u niego. Ale w moim rankingu wyglądu on jest nr 1!

Lewaa

Hrithk jest mega ciachem to fakt,jego gra....najwazniejsze jest to,ze widac iz wklada w swoja gre cala swoja duszechoc i tak musze przyznac,ze ten facet przeczy prawom natury :p ludzie im sa starsi tym zaczynaja gorzej wygladac,a on...im starszy tym bardziej robi z kolan waty :D,a on 2006 w zwyz...jami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones