Hrithik Roshan

Hrithik Rakesh Nagrath

8,5
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hrithik Roshan
MrsVampire

Niee. Do Sylvestra typowałabym prędzej Akshaya Kumara. Hrithik jest takim Ryanem Goslingiem albo Bradley'em Cooperem prędzej.

julCia69

a MI SIE WYDAJE ZE JEST PODOBNY , ALE DO MLODEGO STALONE .: )

MrsVampire

No coś ty, do Stalone?! Absolutnie! Przecież to zupełnie inny typ urody. Hrithik i Sylwester to jak dzień i noc, zero podobieństwa. Już zdecydowanie szybciej rzeczywiście podobieństwo jest między Roshanem a Goslingiem czy Bradleyem Cooperem.Tym drugim nawet całkiem spore.

aam38

jest podobny jak on byl mlody :D Stallone.

MrsVampire

Rozumiem,że do mówisz o młodym Stallone, ja jednak żadnego podobieństwa dopatrzyć się nie mogę. Chyba że ta umięśniona sylwetka. No i czasami podobna fryzurka. Ale to za mało żeby mówić o podobieństwie. W twarzy podobieństwa nie widzę żadnego. Mimo, że Stallone za swoich młodych lat był całkiem przystojny i naprawdę podobał mi się, to Hrithik swoją urodą bije go na głowę.

MrsVampire

ja uwazam, ze jest podobny;)

MrsVampire

Hrithik Roshan nie jest podobny do Sylvestra Stallone'a, ale to moje zdanie a każdy ma prawo do swojego. Moim zdaniem Hrithik jest o niebiosa bardziej przystojny niż Stallone. I zgadzam się aam38 :)

Minika_91

A ja też uważam, że jest trochę podobny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones