Hrithik Roshan

Hrithik Rakesh Nagrath

8,5
1 684 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hrithik Roshan

Otóż złośliwość moderatora nie ma granic ale i tak nie lubię Hrithika i proszę moderatora o usunięcie tego tematu jak poprzedniego. Skoro usuwacie tematy o inteligentnym wywodzie, to usuńcie też temat o wywodzie chamskim i przepełnionym frustracją.

użytkownik usunięty

Od razu mówię, iż jestem przygotowany na próby ataku ze strony nienormalnych i wręcz wykazujących maniakalne zachowanie fanek. Proszę, także łaskawych adminów o zrozumienie mojej pozycji i nie reagowanie na można powiedzieć idiotyczne zarzuty fanów. Z góry dziękuje.

Wpadłam na chwilę i co widzę.
Moim zdaniem jeżeli nie lubisz danego aktora/aktorki to po co tracisz czas na krytykowanie go/jej?
Jaki w tym sens? Ja również nie przepadam za kilkoma aktorami ale zwyczajnie nie piszę tematów o treści negatywnej dla nich bo to strata czasu no i można się nasłuchać wielu bzdur ze strony fanów.

Marelciaaa

ja gościa lubię, ale co to za pytanie, jak to "po co pisać"? o ile wypowiedź nie jest chamska to każda krytyka jest równie święta jak pochwała, od tego jest forum: od WYMIANY opinii, pogadania, a nie od tworzenia miejsc kultu - sory. a z wypowiedzi koleżanki wynika, że jej poprzednia wypowiedź miała nie-chamski wydźwięk a ją usunięto, więc rozumiem jej zły humor... naprawdę moderator powinien czytać, co usuwa. mnie strasznie wkurza, że zawsze odrzucają mi zdjęcia i plakaty, które chcę dodać, na akceptację mojego opisu filmu czekałam z rok i się nie doczekałam, więc po co zachęcają do tego? eh... no, ale dla mnie Hrithik jest bardzo dobrym aktorem, miałam okazje widzieć go w rolach trudnych i takie jest moje zdanie:) pzdr

oldschool_punk00

Nie wiemy jaki charakter miała poprzednia wypowiedź koleżanki. Znam ból czekania na zatwierdzenie opisu rok. Mój nawet odrzucono, żeby było śmieszniej dany film do dziś nie ma opisu. :) Po prostu nie rozumiem osób, którym chce się krytykować kogoś kogo się nie lubi. Nie chodzi o to, żeby żyć we wzajemnej adoracji, ale mi szkoda byłoby czasu i klawiatury na pisanie na to jak bardzo nie cierpię Umy Thurman.

Marelciaaa

hehe:) no zależy co kto lubi, bo ja lubię pisać dużo i od krytycznych wypowiedzi też się nie powstrzymuję, głównie przy filmach, bo po prostu muszę wyrzucić z siebie to jak bardzo mnie zawiódł i zanudził ;D u mnie z opisami to samo, filmy do których chciałam je dodać ich nie mają:/ podobnie ze zdjęciami... i to dopiero była strata czasu, bawić się w dodawanie tego;)

oldschool_punk00

Mi odrzucono dwa opisy horroru, którego nie da się inaczej opisać niż lekkim spoilerem, który widać już na początku filmu. Tacy cwani a sami nie potrafią napisać dobrego opisu. Mnie nudzi gra aktorska tak wielu aktorów, wiele gra sztywno, choćby Kristen Stewart, ale wszystko to subiektywna opinia.

użytkownik usunięty

Zablokowali ci temat? To tak się da?
A jeśli zablokowali to zgłoś się bezpośrednio do Wielkiego Brata.

użytkownik usunięty

Ekhm... Jestem mężczyzną. :) Fajnie, że zauważyłem ten temat po około roku. Dzięki Gwadeliana. Nie wiem jednak, czy słowo "koleżanka" w stosunku do mnie nie miało mieć ironicznego wydźwięku.

Ależ absolutnie nie miało. Zwykła pomyłka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones