Gauri Khan

Gauri Chibber

8,9
104 oceny pracy producenta
powrót do forum osoby Gauri Khan

I myslę,że nie tylko w Indiach ale też w Polsce i wszędzie tam gdzie znają SHAHRUKH KHAN=)Pozdrawiam te dziewczyny,które proszą o jej rozwód:)

ruda1314

Jeju dziewczyno co ty wygadujesz! Chyba ważne jest to, że ona jemu się podoba! Ja tam uważam, że gdyby się z nią rozwiódł to stracił by w moich oczach, obraz dobrego męża i ojca bardziej mi odpowiada!
A po drugie znasz historię jego miłości! Wiesz ile facet się nacierpiał, żeby wreszcie być z kobietą którą kocha! Myślisz, że dalej nie ma tego w pamięci?! Przecież to jest wspaniałe, że po tylu latach wciąż są kochającym się małżeństwem a nie tak jak gwiazdki z hollywoodu, które rozwodzą się co 5 minut z powodów błahych :/

LeNa__

Spokojnie wyluzuj:)))
Zgadzam sie z Wami obiema tzn: "Przecież to jest wspaniałe, że po tylu latach wciąż są kochającym się małżeństwem a nie tak jak gwiazdki z hollywoodu, które rozwodzą się co 5 minut z powodów błahych " - myśle tak samo i tez jestem tym zachwycona wręcz , ALE : nie życze tej pani rozwodu czy smierci co to to nie, po prostu strasznie jej zazdroszcze i chcialabym by na jej miejscu:P:P

użytkownik usunięty
LeNa__

LeNa popieram Cie w 10000% !!! co to wogóle za głupi temat?! Szczerze zycze Shahrukhowi i Gauri jak najlepiej!!!!

ruda1314

Zgadzam sie z tobą LeNa, przecież tak nie można jeżeli jest sie fanka Shahrukha Khana to trzeba życzyć mu szczęścia i długiego życia razem. Zwracam sie teraz do tej osoby która założyła ten temat: ty myślisz ze jak sie on rozejdzie z Gauri to potem będzie chciał mieć w ogóle inna żonę? na pewno nie, a już na pewno nie taka z innego kraju wiec możesz tylko sobie pomarzyć moim zdaniem SRK jest bardzo ale to bardzo przystojny i Gauri zasługuje na takiego męża a on na taka żonę bardzo pasują do siebie. Tez bym chciała być na jej miejscu ale ja mam 14 lat a on ma 43 i mieszka w Indiach wiec sama widzisz ze to sie ci nie uda jestem bardzo zadowolona ze on ma taka wspaniałą żonę i dzieci. I moje ostatnie zdanie na ten temat bardzo ale to bardzo nie podoba mi sie ten temat!

karolinaaa_21_05

Masz 14 lat, no to popatrz na to z drugiej strony. Jeśli SRK nie może być twoim mężem, to może być teściem. Jego syn ma chyba 12 lat. Dwa lata w dorosłym życiu różnicy nie robią. Więc brać się za chłopaka!:)

ruda1314

yy.bym nie chciała byc w jej skórze ponieważ nie jest fajnie..jak sie myśli takie rzeczy ona kocha go i napewno jak takie coś przeczyta to robi jej się smutno..a drugiej strony chciałabym mieć takiego..męzusia..albo chlopaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones