PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201061}

Vaada

7,9 175
ocen
7,9 10 1 175
Vaada
powrót do forum filmu Vaada

"Vaada" to jeden z lepszych znanych mi kryminałów w Bollywood. Broni się przede wszystkim scenariuszem - ciekawym, intrygującym, trzymającym w napięciu. I choć miejscami fabuła nieco się komplikuje, łatwo zrozumieć bieg wydarzeń. Muzycznie nie jest źle, choć żaden utwór ani teledysk nie wywarł na mnie wrażenia. Jednak piosenki tu nie przeszkadzają, bo akcja toczy się szybko. Kolejnym plusem jest aktorstwo - mogę śmiało stwierdzić, że każdy wywiązał się ze swojego zadania, ale największym (!) zaskoczeniem był dla mnie Zayed Khan w roli Karana!:) Pewnie dlatego, że jego rola była najbardziej wymagająca (patrz: nawiązania do "Darr"), jednak bez problemu zachęcił mnie to obejrzenia swoich pozostałych filmów;) Oczywiście nie obyło się bez kilku minusów, choćby niewielki brak realizmu w niektórych scenach, jednak taki jest urok Bollywoodu - i fanom tej kinematografii mogę "Vaadę" śmiało polecić.

oldschool_punk00

Popieram i również polecam. ;) Mnie tym filmem chyba przekonał do siebie Arjun Rampal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones