PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=386544}
7,5 275
ocen
7,5 10 1 275
Luck by Chance
powrót do forum filmu Luck by Chance

naprawde ten film mi sie podobał, troche inny od pozostałych ale ma jednak w sobie to coś ;) gorąco polecam ;D

rraannii

Mi również bardzo się spodobał. Nie jest typowy, nie jest romansem, ale porusza problem, o którym zwykle woli się nie mówić. Pragnienia rodziców czy nasze marzenia? Chciałabym zobaczyć dalsze życie Sony:) A Konkona Sen Sharma z każdym filmem staje się, według mnie, coraz większą aktorką. Gratulacje:)

ocenił(a) film na 5
rraannii

Mi przez pierwszą godzine cieżko się go ogłądało troche przynudzał ale póżniej się rozkręcił

rraannii

Zgadzam się film jest świetny. niektóre dialogi i sceny powalają! aktorstwo pierwsza klasa(rishi i juhi-rewelacja), cudne piosenki.

ocenił(a) film na 8
ejka_2

a ja się nie dziwię dlaczego shahrukha umieścili na końcu, gdyby nie to nie wiem czy z takim zainteresowaniem obejrzałabym do końca ;)

ocenił(a) film na 4
suzi1111

Mi film nie przypadł do gustu i oglądałem go na cztery raty. Niektóre dialogi były rzeczywiście świetne aczkolwiek jako całość nie skusiłbym się na niego ponownie. Znam kilka osób którym film jednak się podobał. Dlatego polecam obejrzeć samemu może przypadnie wam do gustu.

P.S Gatunek w opisie filmu wydaje się nie trafiony. Komedia to raczej nie była, w ogóle się nie śmiałem. Thriller? Nom może.... Czekałem w napięciu aż się skończy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones