PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677317}
7,9 187
ocen
7,9 10 1 187
Gabbar Is Back
powrót do forum filmu Gabbar Is Back

obsada?

ocenił(a) film na 7

Ciekawe kto zatwierdził tu obsadę,bo oprócz 3 osób, (których filmowe imiona oraz odgrywane role także pomylono)cała reszta również się nie zgadza.

ocenił(a) film na 9
malgosiatolk

W tym filmie nie występują tacy znani indyjscy aktorzy jak: Sonu Soos czy Prakash Raj, a Shruti Haasan nazywa się w filmie po prostu 'Shruti'. Kareena Kapoor nie jest "tancerką w piosence" lecz żoną głównego bohatera!!!! Co z tą obsadą????? A role drugoplanowe??? .. Rozpacz...

ocenił(a) film na 6
malgosiatolk

Ciekawe kto zatwierdził TYTUŁ?!!
Zamiast powszechnie znanego i w Indiach i na świecie "Gabbar is Back" wpisano wymyślony w Polsce na użytek pokazu pewnie w myśl zasady, że jak coś jest dobre to koniecznie trzeba to "ulepszyć".

użytkownik usunięty
tia-non

Tak się film na początku miał nazywać i nie jest to wymysł użytkowników portalu (:D), ale tytuł zmieniono, tylko jak to na filmwebie, trzeba czekać wieczność, aż zatwierdzą zmianę. ;) Cud, że film "Entertainment" ma dobrą nazwę, a też zmieniali. :D

użytkownik usunięty
malgosiatolk

Na początku pewnie taka obsada była na stronach, zmieniała się i trzeba długo czekać aż zatwierdzą poprawki... Ale też mnie to denerwuje, gdy wiszą takie kwiatki.

ocenił(a) film na 6

Ubiegaj się o funkcję na Filmwebie, jesteś aż nadto kompetentna, odpowiedzialna i dobrze zorientowana w indyjskiej kinematografii a jak widać tego tutaj brakuje!
Poprzepisuj trochę swoich recenzji z bloga czy forum, punkty zgromadzisz i może nie trzeba będzie wtedy czekać tego roku aż się znajdzie jakiś "zatwierdzacz"

użytkownik usunięty
tia-non

Chętnie zostałabym weryfikatorką, ale nie jestem pewna, bo sporo rzeczy mi odrzucają. Ale dzięki za dobre słowo, tianon.

I jeszcze na obronę dodających dodam (:P), że często w stronach źródłowych wiszą nieaktualne obsady, imiona bohaterów i nie ma czym umotywować poprawkę. Imię Shruti w filmie musieli zmienić chyba niedawno, bo jak poprawiałam, to nie uwzględniłam jej...

ocenił(a) film na 8

W końcu mi zatwierdzili poprawny tytuł, kontrybucja czekała od marca, szybko sprawdzają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones