PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677317}
7,9 187
ocen
7,9 10 1 187
Gabbar Is Back
powrót do forum filmu Gabbar Is Back

Już sam pomysł, by tym jedynym sprawiedliwym był prawnik, zakrawa na ponury żart. Potem jest tylko gorzej, bo okazuje się, że ów prawnik to indyjski Jackie Chan. Film jest kiczowaty, z beznadziejnie teatralnymi aktorami i akcją nie wartą funta kłaków. Trójkę daję za kulturową inność.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Pewien jesteś, że oglądałeś ten film?
Skąd ci się ten prawnik wziął, wykładowca akademicki chyba raczej?
Jeżeli nie rozumiesz konwencji w jakiej są te filmy robione to nie narzekaj.
Daruj je sobie.
A nam swoje recenzje czy oceny.
Przypominasz gościa oglądającego komiks i niezrzekającego na to, że za dużo rysunków i postanie nierealistyczne :(

ocenił(a) film na 9
tia-non

Masz rację ale on tego nie zrozumie, choć film jest wg. mnie wyjątkowo zrozumiały dla Polaków.

ocenił(a) film na 3
tia-non

Nie oglądam komiksów. Prawnik "mi się wziął" - jak piszesz - stąd, że sam tak o sobie mówi. A co tu jest do rozumienia?

ocenił(a) film na 6
Krzypur

Pewnie wiec oglądałeś w oryginale!
Ani w ang. ani w polskich napisach nie natrafiłem na taką kwestę.
Gratuluję wiec znajomości języków, hindi to nadal rzadkość w Polsce.

ocenił(a) film na 3
tia-non

Mówi "jestem prawnikiem" niemal na samym początku filmu, po wykładzie dla młodzieży o, bodajże, pięciu siłach. Zresztą शून्य.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

W momencie gdy mieli przyjmować poród i został zapytany czy jest lekarzem.
Czy słyszałeś o ironii?
Potem mówi, że czytał o tym na Googlach.

ocenił(a) film na 3
tia-non

Słyszałem.

ocenił(a) film na 9
tia-non

Bzdura. Tobie i założycielowi tematu radzę oglądać filmy z napisami i uważniej,ze zrozumieniem.
Gabbar jest wykładowcą. "Jestem prawnikiem" oraz "Czytałam o tym na Googlach" mówi dziewczyna w samochodzie podczas porodu (główna postać żeńska). To Gabbar pyta się jej "Czy jesteś lekarzem?" . Nie umiecie oglądać filmu i potem takie bzdety wypisujecie.
PS. Akshay Kumar uczył się sztuk walk,więc porównanie z J.Chanem trafione.

ocenił(a) film na 9
wazka16

Chcialam dokladnie to samo napisac. Durnota ze ludzie nie potrafia ogladac filmow... A dla mnie film swietny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones