PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590171}

E.M.A.E.T.

Ek Main Aur Ekk Tu
7,2 288
ocen
7,2 10 1 288
Ek Main Aur Ekk Tu
powrót do forum filmu Ek Main Aur Ekk Tu

Jestem okropna i już film obejrzany. Jedynym minusem fakt, że trochę krótki (niecałe 2h), bo bardzo pozytywny, śmieszny - ładuje akumulatory w taki fajny, luźny sposób. Takie filmy nie powinny tak szybko się kończyć, ale też nie wyobrażam sobie tego, aby zrobili kontynuację.

Kareenę znowu widzimy w roli śmiesznej wariatki, podobnej do Geety z Jab We Met. Bardzo podobała mi się jej postać, aczkolwiek były dwa albo trzy momenty, gdzie potrafiła zirytować człowieka. Jeśli chodzi o Imrana - jest to mój pierwszy film z jego udziałem. Gra w zasadzie takiego uroczego pedancika, który jest pod całkowitą kontrolą rodziców pod każdym względem - od ubioru krawata, poprzez sposób jedzenia, a kończąc na tym, z kim się spotyka. Jednak pod wpływem znajomości z postacią Kareeny możemy zaobserwować zmiany, które świadczą, że postać Rahula się zmienia i chce żyć na własny rachunek, bez decyzji rodziców, w jaki krawat danego dnia ma założyć.
Film wesoło, luźno opowiada historię, jak całkowicie, poprzez głupią pomyłkę i 'odrobiną' alkoholu można stać się małżeństwem, a potem starać się o unieważnienie tego zdarzenia. Przy czym pojawia się nietypowy problem - jedna strona w trakcie się zakochuje, druga strona tego się nie domyśla - nie ma to, jak matka uświadamiająca własną córkę, że facet ja kocha ;-) - ale koniec końców musi wystarczyć przyjaźń z liczeniem, że 'coś może kiedyś'.
Aha i wstawka z Kuch Kuch Hota Hai przezabawna.

Uff, nie chciałam Wam odbierać za dużo z przyjemności oglądania, więc sporo ominęłam. :-)

ocenił(a) film na 10
julCia69

zgadzam się z Tobą całkowicie.Kareena świetnie gra takie wariatki jakimi jest w tym filmie i w Jab We Met a co do piosenki z Kuch Kuch Hota Hai to jak sobie ją włączam to aż chce mi się tak tańczyć jak Rahul wygłupiał się :) zawsze mi sie to przypomina
Tak minus to za to że troche krótki,ale gdyby był dłuższy to możliwe że nie byłby aż taki fajny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones