PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 570
ocen
7,5 10 1 6570
Don
powrót do forum filmu Don

dziwny film

ocenił(a) film na 3

Co kilkanaście minut akcja jest przerywana i nagle wszyscy na planie zaczynają śpiewać i tańczyć. Pod względem fabuły przypomina stare amerykańskie filmy sensacyjne z początku lat siedemdziesiątych. Dla fanów musicali z Indii to może być ciekawe, ale dla pozostałych film stanowi kompletnie niestrawną papkę.

użytkownik usunięty
alzoar

To jest bollywood, tutaj film bez piosenek to gniot...

Film bez piosenek to gniot w Bollywood? Kłamstwo! A My name is Khan, Chak De! India, Black i inne to co?

użytkownik usunięty
Madleen

Piosenki z MNiK mam na górze playlisty :D Nie mówiłam o tych oto wyżej wymienionych perełkach bo im do sławy piosenek nie brakuje. Ale jest wiele znanych filmów w które bez muzyki byłyby gniotami... Nie ma co się bulwersować, dokładniej miałam na myśli te w stylu np. "Gra namiętności" bo film był tak beznadziejny ,że nawet Aishwarya nie pomogła, a kila piosenek by to chociaż rozjaśniło...

Ten film z Ash, który wymieniłaś rzeczywiście nie był dobry. Owszem piosenki wnoszą coś do tych filmów, ale tylko te które są naprawdę dobre, a nie kręcone tylko po to żeby były.

użytkownik usunięty
Madleen

No, są beznadziejne piosenki to i najczęściej i piosenki też. W dobrych filmach byle czego nie dają ;)

ocenił(a) film na 3
alzoar

Gdyby nie ładne aktorki nie wytrzymałbym aż godziny;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones