PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 571
ocen
7,5 10 1 6571
Don
powrót do forum filmu Don

jeden z lepszych filmow jakie ostatnio ogladalem, za scenariusz nalezy sie oskar moim zdaniem, niezle zakrecony! no i ta koncowka...kto by pomyslal:P jedyne co mnie denerwowalo to niestety te niemilosiernie dlugie wstawki muzyczne, sa niezle ale nie pasuja do calosci, bez nich film prezentowalby sie znacznie lepiej, no i trwal 'tylko' 2h a nie 3...no ale to szczegol, polecam!!!

ocenił(a) film na 8
kafi44

Właśnie tak! Dobry film. Na początku skrzywiłem się widząć, że to Bollywood, ale po za wstawkami taneczno-muzycznymi film jest dobry. I te lokacje - Petronas Towers robi wrażenie, tak samo jak ten wiadukt/taras widokowy :)

ocenił(a) film na 7
st4lk3r

Szaleni jesteście?
Film Bolly bez piosenek? :D Oj straciłby wiele na wartości.

Piosenki "Main Hoon Don", "Maurye Re i moja ulubiona "Khaike Paan Banaras wala" są świetne i świetnie nadają się do tego filmu ;)

Ten film (mimo iż prawie kopia tego z Amitabhem) jest arcydziełem :D Szkoda, że tak mało było tam Kareeny, zamiast Priyanki lepiej bym widziała Rani Mukherjee, chociaz ta pierwsza tez niezle wypadla.

Ogólnie film widzialam już dwa razy i chyba nie poprzestane na tym, choćby ze względu na te piosenki co ich tak nie lubicie :P Wprawdzie mam soundtrack, ale nie ma to jak tańce w trakcie filmu :D

Jeden liść betelu z Banaras rozjaśnia cały umysł - ten tekst mnie rozwala najbardziej - ta piosenka ma chyba jakieś podteksty ;)

Kto tego filmu nie oglądał, niech najszybciej to zrobi :D

kafi44

Dona się świetnie oglądało znając oryginał(szczerze polecam!).Tak skonstruowano scenariusz,że film dalej zaskakuje!Jestem nim ogromnie zachwycona no i Shahrukh jako zły!Pieśni są świetne(cudnie się okna myje przy "Khaike...). Chętnie wysłałabym w kosmos Priyankę i Kareenę,ale reszta obsady wynagrodziła mi te niedogodności. Zaznaczam,że są świetne filmy bez piosenek(Bein Cyrus, Sarkar, Black),ale cieszę się jak słyszę piosenki i widzę świetne teledyski!

ocenił(a) film na 10
libelula

"Khaike Paan Banaras wala" i mycie okien... muszę sprawdzić ten patent xD

ocenił(a) film na 10
libelula

zgadzam się z tym myciem okien :D też to wypróbowalam - DZIAŁA... aha i jakby co to ten sam efekt daje piosenka "Bunty Aur Babli" z filmu pod tym samym tytułem ;D heheheheh

ocenił(a) film na 10
kafi44

Trochę trudno o Bollyfilm bez piosenek chłopaki ;p ale i tak świetnie, że wogóle jakieś męskie głosy słychać w sprawach bolly xD film świetny, zaskoczył mnie bardzo... :) lubię dzikie kotki... xD kultowy film, mimo, że "młody" ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones