PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 571
ocen
7,5 10 1 6571
Don
powrót do forum filmu Don

Taniec Kamini

ocenił(a) film na 8

Taniec Kamini (Kareena Kapoor), był w tym filmie zamierzony. W starej wersji tańczyła Helen, które taniec nie wyszedł, w nowej postanowili tą "wpadkę" powtórzyć. A i tak uważam, że Kareena lepiej zatańczyła :P
Oto link do tańca (piosenki) z starej wersji :
http://pl.youtube.com/watch?v=kkbrv7uRIOo

LeNa__

W tej starej wersji ona prawie wogule nie tańczyła tylko śpiewała hehe ;) a

ocenił(a) film na 8
marta6991

Jak to nie tańczyła? To proponuje jeszcze raz sobie obejrzeć ten filmik :P

LeNa__

tańczyła tańczyła ale mi się nieszczególnie podobała... ogólnie nie przepadam za Kareeną

ocenił(a) film na 5
lapka113

"Taniec" rzeczywiście straszny, w dodatku aktorka brzydka. Stwierdzam reż, że Abhishek jest podobny do swojego ojca. ;)

ocenił(a) film na 10
LeNa__

No to ba że Kareena Kapoor lepiej zatańczyła ale wy to macie problemy.... a tak po za tym to starego dona nie oglądałam i nie zamierzam bo uważam ze jest głupi. ;p

LeNa__

Kareena zatańczyła o wiele lepiej....!!!
ja nie oglądałam starego dona i nawet nie mam zamiaru..,
ale widziałam teledyski, i kilka scen na youtube.pl ....
i po tym moge stwierdzić że nowy "Don" jest o wiele lepszy... w tym starym było za mało ruchu, i za mało akcji...
A i naj ważniejsze Shahrukh lepiej wcielił się w postać Dona !

ocenił(a) film na 8
__KarLa__

To może najpierw oglądnijcie, starą wersję a dopiero potem komentujcie, i mówcie, że jest głupi. Stary Don akurat ma akcję, bo nowy Don ma praktycznie całą nią ściągniętą ze starej wersji.

ocenił(a) film na 10
LeNa__

nowy don ma jak to ty powiedziałaś "ściągnięta akcje" bo on jest oparty na tym samym scenariuszu po prostu chcieli żeby w donie zagrał tez cool aktor shahrukh i go powtórzyli ale dobra bo gadamy nie na temat wiec:

taniec starej kamini mi sie nie podobał!!

w nowej wersji "don" ładniejsza aktorka zrobiła to lepiej!!!!

karolinaaa_21_05

Helen zatańczyła gorzej poniewaz miała mniejszy pokój:D A tak poważnie może nie tańczyła dużo ale miała jakiś swój urok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones