PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 573
oceny
7,5 10 1 6573
Don
powrót do forum filmu Don

Mój boże widzialam trailer SRK tak bosko mówi "I am the king"!!!!!

ocenił(a) film na 9
gothica23

lepiej mówi samo ''Don'' przez telefon :)

ocenił(a) film na 10
gothica23

W 1000000000000000000000000000...% się z Tobą zgadzam. A może wiesz kiedy DON będzie po polsku na DVD, bo ja nie znam na tyle języka angielskiego, by go sobie teraz kupić. Jeśli wiesz prosze odp.

ocenił(a) film na 10
Shahrukhomaniaczka

właściwie zgadzam się z Wami obiema :) ale i tak nie mogę się doczekać premiery Dona w Polsce, bo dowiedziałam się, ze ma być 10 sierpnia :)

Shahrukhomaniaczka

Ale intrygująco tu wygląda ,nie?
Inaczej ....nie w długiej sukni z szalem -też czekam niecierpliwie.

pozrawiam

ocenił(a) film na 10
Rainbow_2

Napewno DON na DVD będzie 13 sierpnia ? ? ?

ocenił(a) film na 9
Shahrukhomaniaczka

Premiere przelozyli na dzisiaj ;) wiec jutro juz powinny byc wszedzie ;) zeby tak bilbordy byly... ;D

gothica23

Najlepiej mówi : "Nie jest trudno złapać Dona to wręcz niemożliwe:)(oczywiście w hindi) Świetny film już nie mogę doczekać się premiery :D pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Ann_23

Don to super film, a Szaruk zagrał go bardzo dobrze, ale prawde mówiąc nie widzę powodu żeby podniecać się z powodu jednego zdania czy słowa wypowiadanego przez głównego bohatera :/

ocenił(a) film na 10
Mrs_Although

Albo jak mówi: "Wrogów Dona największym błędenn jest to, ze... są Dona wrogami"

ocenił(a) film na 10
gothica23

Wszystko co mowi mowi genialnie.

Po obejrzeniu tego filmu nazwalem sie Dj Don :) ludzie na dyskotekach pytaja jak zrobilem to moze w pewnym momencie mowie "Don" itp :)

Cos niesamowitego.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
gothica23

A jo tam wola Priyanka Chopra - łostatnio musicalowo scyna w DÓNIE naprowdy robi wrażynie. Popaczcie sie na jij mimika - niybywale ekspresywno...

gothica23

Dobry jest też tekst:
"Ludzie nie opuszczają Dona, tylko ten świat" xD
Super Film :)

ocenił(a) film na 10
__KarLa__

To też jest dobre, nie sądzisz: "Nie odchodzi się od Dona, odchodzi się z tego świata". Myślę, że są w filmach takie kwestie, lub tak wypowiedziane, że wchodzą na stałe do kanonu ulubionych cytatów typu: Jestem Bond, James Bond. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones