PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 573
oceny
7,5 10 1 6573
Don
powrót do forum filmu Don

Obejrzałam Dona wczoraj dzięki uprzejmości Naj i jestem zachwycona! Trochę się obawiałam myśląc, że jako nieco odbiegający od typowego bollywoodzkiego kina może mi się nie spodobać ze względu na zachodni styl i piosenki, ale teraz jestem szczęśliwa, że jednak się zdecydowałam. Patrząc na Dona z przymrużeniem oka, mogę stwierdzić, że to naprawdę świetne kino akcji. ma wspaniały, zakręcony jak baranie rogi scenariusz, którego nie powstydziła się europejska czy Hollywoodzka produkcja, fajne efekty i sceny walki a przy tym bywa tak dyskretnie zabawny, bez nachalności... Piosenki wpadają w ucho, mi szczególnie do gustu przypadł Main hoon Don, cudeńko po prostu. A do tego jeszcze SRK grający takiego bydlaka, to przecież jakieś czary :D Co do wad... Hmm... Trudno mi pisac o wadach przy tym filmie, choć waidomo, że nie jest doskonały. Trwa swoje trzy godziny i choć nie są to godziny zmarnowane, to jednak trochę mi się dłużyło (czyt. tyłek bolał mnie już od krzesła). Oczywiście fan hollywood może kręcić nosem, że to naciągane, że durne, że wymyślone, ale na Dona trzeba patrzeć z przymrużeniem oka i dopiero wtedy można się przy nim NAPRAWDĘ DOBRZE BAWIĆ.
Polecam, szczególnie tym, którzy swoją przygodę z Bollywood dopiero zaczynają, bo Don może być dla nich nieo bardziej strawny. A innym dla samej końcówki filmu, przy której moja szczęka toczyła się gdzieś w okolicy podłogi.
Pozdrawiam!

KairaMcLilian

Mam Prośbę właśnie chciałam sobie kupić ten film na i imieninki ale strasznie nie lubię może nie tyle ze nie lubie ale raczej podoba mi sie wszystko oprócz końca i później już nie chce tego oglądać bo boje sie ze będę ryczała filmów z Złym końce no na przykład w Gdyby jutra nie było To ryczałam na cały dom:P hehe wiedz mam prośbę on sie źle czy dobrze kończy??Bo jak źle to chyba z tego filmu zrezygnuje albo końca nie obejze :P:P:P hehe proszę odpowiedz on ma dobre czy złe zakończenie?? a i polecam JESZCZE FILM Davdas też super ale Mój pokuj był cały w łzach :P:P
Bardzo proszę o odpowiedz...

ocenił(a) film na 8
krzysiekwy

Wiesz, nie wiem czy mogę zdradzić koniec, bo inni będą krzyczeć, że spoileruję :) Powiem ci tak, to nie jest jak w Gdyby jutra nie było, to zupełnie inny rodzaj zakończenia. Nie jest smutny, a raczej zdumiewający. Przez dziesięć minut zbierałam szczękę z ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones