PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 571
ocen
7,5 10 1 6571
Don
powrót do forum filmu Don

Mie zawiód...

ocenił(a) film na 4

Łobejrzynie DÓNA niy jes trudne - jes niymożliwe... - czy tyn film jes aż tak nudny, że zasuguje na tako parafraza jednyj z wypowiedzi Shah Rukh Khana? Cóż... Niy jes tak źle, jak pisoł o DÓNIE Żurawiecki w FILMIE, ale za dobrze tyż niy jes. Wyblakłe kolory, mało porywajónce scyny walki (tradycyjnie w kiczowatym zwolniónym tympie) i fabularne (teoretycznie majónce zaskakiwać) ściymy - że niy wiadómo wto jes kim w całyj intrydze - niy wyglóndajóm na ekranie za dobrze. Z piosynkami tyż jes tukej kiepsko - jedna barwno i sfilmowano z rozmachym, dwie nawet-nawet z Priyanką Choprą wodzóncóm prym i tyla... To trocha mało, jak na bollywoodzki film, niy? Kryńcić filmów gangsterskich Hindusy niy umióm i Coppoli i Scorsesowi dorównać niy dowajóm rady. Szkoda, że tak mało w tym filmie oriyntalnyj kultury Indii (w BUNTY I BABLI to było i wyszoł niyzły melanż amerykańskigo gatunku filmowego z egzotycznymi realiami). Tukej jes ino licho imitacja i kiepsko podróba kina o mafii. Jednym słowym wtopa. Szkoda...

ulubione

A ty co analfabeta? czy jakaś rodzina z inspektorem Clusoe.

ocenił(a) film na 4
Rainbow_2

Jo po ślonsku tukej pisza w ramach prómocji gwary...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Czerwony_Koszyczek

Tyn wpis jes wulgarny i łómie netykieta - zgłaszóm go do usuniyńcio...

ocenił(a) film na 10
ulubione

To pisz tukej po slasku ale z sensem a nie jakies pierdoly bo jestem z Radzionkowa i kazdy wie ze w Radzionkowie gwara i tradycja slaska sie utrzymuje. Tego sie przeczytac nie da.

Z tego co zrozumialem film Ci sie nie podoba ale jest napisane ze Don to poczatek XXI wieku dla Bollywood :) Bollywood jest bardziej znane jako filmy musicale :) ja ogladalem jeden horror i mi sie tez podobal :) Don moze i nie ma najlepszych efektow ale fiml jest swietny. Zalatw sobie lepsza kopie i zobacz jeszcze raz.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
pyjek

Móm łoryginał na DVD bo uwielbióm Bollywood (chocioż, jak widać niy bezkrytycznie)- lepszyj kopii już chyba niy znojda, niy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
colagio

Tyn wpis jes wulgarny i łómie netykieta - zgłaszóm go do usuniyńcio...

ocenił(a) film na 10
ulubione

Amnie tam się naprawde bardzo podobał ten film....chyba to mój ulubiony...=*

ocenił(a) film na 8
beata8

Wg mnie on jest fenomenalny i nie wiem o co można się go czepiac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones