PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 573
oceny
7,5 10 1 6573
Don
powrót do forum filmu Don

ludzie widziałem tan film chyba ze 4 miechy temu i powiem tylko tyle dno jak hu....moja ocena 1 :( nie polecam tego badziejectwa

EDEK

No ja zachęcony wysokimi ocenami tego filmu także próbowałem go zobaczyć. Moja ocena to 1. Straszna kicha, nie rozumiem jak taki syf może sie komuś podobać.

ocenił(a) film na 10
jci

Jak się komuś jakiś film nie podoba to nie musi go od razu obrażać, w końcu - "de gustibus non disputandum est".
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
EDEK

Mnie sie z kolei spodobał mimo iz nie przepadam za Bollywodzkimi produkcjami(moja siora jest fanatyczką..).

ocenił(a) film na 3
EDEK

zerowy, wytrzymalem do pierwszej piosenki...

ocenił(a) film na 6
rzpa

Bardzo dobry film, jak zresztą całe kino z bollywood. Że jest zupełnie inne od amerykańskiego czy europejskiego i niektórzy nie umieją się na nie przestawić, to już inna sprawa. Nie muszą przez swoje problemy oczerniać dobrego filmu. Ja nie przepadam za Milczeniem Owiec, a nigdy nie napiszę że ten film to dno. Czemu? Bo to dobry film poprostu:]

rzpa

Podzielam, badziew jaki mało !!!!!!! nie polecam!

EDEK

też bym mogła pobrażać Milczenie Owiec, dla mnie to właśnie beznadziejny film i nie rozumiem jak się może podobać...
ale sorry Edek lepiej niech się nie bierze za komentarze, bo nawet przeklinać poprawną polszczyzną nie umie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Despero

masz problem. nawet nie jeden. desperadzko się zachowujesz, kumasz? wogóle gdzieś się wychował? w zabobonnej wsi zabitej dechami? nie wiesz jak wyglądam a coś takiego piszesz. zresztą nie obchodzi mnie twoje zdanie. i jestem hetero. ty najwyrazniej nie i nie radzisz sobie z tym. moze zapisz sie na jakas terapie? czy cos? a o bollywoodzie sie wypowiadasz jakbys wszystkie jego filmy widzial, ciemniaku. wiecej nie bede tracic czasu na 'rozmowy' z kims takim. moze dla ciebie nie ma juz ratunku. trudno. i takie zjawiska sie zdarzaja. zalosny jestes ot co.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Despero

człowieku,spokojnie, o co Ci chodzi? weź sobie jeszcze raz przeczytaj co za głupoty powypisywałeś, zastanów się nad sobą!

anitka_anitka

Nie mieszajcie Dona w jakieś gadki o orientacjach seksualnych,

ocenił(a) film na 10
Despero

Ty faktycznie masz problem. Albo masz na imię Deska - bo ci ona na głowę spadła. Parę razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones