PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 571
ocen
7,5 10 1 6571
Don
powrót do forum filmu Don

Don2

ocenił(a) film na 8

Dla zainteresowanych to ma być druga część tego świetnego filmu :D Mam nadzieję, że go nie popsują i będzie dalej tak zaskakujący jak pierwsza część :D Szczerze mówiąc cieszę się jakoś z tej wiadomości, może dlatego, że film jest dla mnie genialny :D Pozdrawiam!!!

LeNa__

a czy wiesz kiedy bedzie ta druga czesc tego filmu poniewaz jest naprawde genialny. Zreszta duzo filmow z tym aktorem jest super. Polecam film Gdyby jutra nie było. Opowiada on o bardzo silnej milosci lecz niestety nieszczesliwej.

xardas242

Tak, Don mi się bardzo podobał. Też z niecierpliwością czekam na Don2. :)
A' propos Dona, a dokładnie okładki itp. Nie rozumiem dlaczego na okładce jest Karina Kapoor! Przeciez w filmie zagrala zaledwie 10minut i juz to jest taka rola, ze ma byc na okladce?? Czemu np. nie ma pana desilvy, tylko akurat ona?? Nie wiem czemu robią z niej taką gwiazdę... Wcale taka wspaniała nie jest...

_Em

myśle że Kareena jest na okładce dlatego że koło Dona kręciły się 3 dziewczynay wiec jakby dali na okładke obok tych 2 dziewczyn pana desilv'e to troszke bez sensu okładka by była..... ale to moje zdanie
Pozderki :)

__KarLa__

No moze i tak, ale w obsadzie rowniez ona jest wymieniona, przed panem desilva, wiec nie rozumiem... Nie lubie tej aktorki, chociaz nie wiem czy nawet mozna ja tak nazwac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones