PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 571
ocen
7,5 10 1 6571
Don
powrót do forum filmu Don

DZISIAJ PREMIERA!!!!!

ocenił(a) film na 10

No ale oczywiście w Indiach, ale jak była już w Indiach, to blizej żeby coś znajść w sieci. Z trudem ściagnęłam piosenki, ale za to dostęp tapet ogromny.:)) Nie mogę sie doczekac kiedy uda mi sie obejrzec ten film. Shahrukh Khan zawsze jest boski, ale w tym filmie to normalnie wymiata. Poprostu ekstra.....:))

gosja19

Hej! Zgadzam się z Tobą co do Shah Rukha... On zawsze jest świetny. Nie moge doczekać się premiery w Polsce... Myślę, że nawet wrogą bollywoodu może się spodobać :)

ocenił(a) film na 10
Edyta713

Rzeczywiście może sie spodobac takze przeciwnikom bo reprezentuje troche inny rodzaj filmów jakie do tej pory mieliśmy okazje oglądać. Więcej akcji, wybuchów itp. Napewno nie uraczymy tylu łez co np w Czasem słońce deszcz:). Ale zanim sie czegoś doczekamy w tym kraju to nam młodość minie:p nie wcześniej niż za rok(albo nawet więcej) ten film raczy sie u nas pojawić. Kto wie, przecież Bollywood ma coraz więcej fanów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones