PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 573
oceny
7,5 10 1 6573
Don
powrót do forum filmu Don

Ludzie! Wake up!!! To nie filmy, to bajki!!!

simps84

Twoje simpsonki to bajeczki nad bajeczkami.

Chłopczyku niezrównoważony psychicznie, stul pysk i nie wypowiadaj się o filmie, którego nigdy w życiu nie widziałeś!!!

Madleen

Nudny jesteś... Żal mi Ciebie chłopcze. Widziałeś ten film? Wiesz o czym mówisz? Nie?! To się zamknij, bo ośmieszasz się tylko.

ocenił(a) film na 10
loVelyS91

Dno to ty.s****aj do Ameryki.Takie gówniarze,jak ty hańbią i ośmieszają Nas,Polaków.Jak wolisz i wielbisz amerykańską sieczkę to nie wchodż na forum o filmach ambitniejszych od simpsonów.Wydaje ci się,że pożarłeś wszystkie rozumy.Nie,gówniarzu jesteś dowodem na to,że siekana amerykańska robi z ludzi debili,nieczułych i nietolerancyjnych.Twoi przodkowie przewracają się w grobie.Z całego serca życzę ci abyś,jak najszybciej trafił do domu wariatów,bo nawet najlepszy psycholog ci nie pomoże.Nigdy nie oglądałeś tego filmu.Bajeczka to smerfy,gumisie,itp.A to jest film sensacyjny dla ludzi z MÓZGIEM a nie BEZ MÓZGU!!!

ocenił(a) film na 10
wazka16

Wy porostu co niektórzy nie potraficie tych filmów docenić a dlaczego? tego nie wiem ale wiem jak tacy jak niektórzy z was traktują murzyna jak gdzieś zobaczą, taka jest reakcja: "O murzyn, murzyn patrz murzyn a jaki czarny wow..." i robicie z nich takich ufolów o których się nigdy nie słyszało. I jeżeli ktoś nie lubi Hindusów to i ich filmów nie będzie lubił ale nie rozumiem dlaczego niektórzy ich nie lubią? Na to chyba nie ma odpowiedzi. No co innego by było w tedy kiedy ktoś by staną oko w oko z hindusem a biedny hindus powiedział by mu coś cenzurowanego o ile drugi człowiek by go skumał ale to już nie do tematu.

ocenił(a) film na 1
karolinaaa_21_05

przeczytaj jeszcze raz swój post i skumaj co tam naskrobałaś...

użytkownik usunięty
karolinaaa_21_05

Z ust mi to wyjęłaś. Mało co nie zadławiłam się jeżykiem na murzyna xD Po prostu już chyba nie ma sensu się wykłócać bo.. po prostu nie ma sensu ;d I fakt jeśli nie pokochasz Indii, nie pokochasz filmów i aktorów. W tych czasach ludzie są uprzedzeni i dają Kal Ho Naa Ho 1/10, bez oglądania "bo przecież to bollywood, a to jest dno i beznadzieja", Polacy po prostu mają z tym problem bo to jest dziura, i jak widać dziurą pozostaje :/ Co innego na bollywood powiedzą amerykanie ;D

simps84

Tak Karola, zgadzam się. Polska roi się od rasistów.
Dla niektórych te filmy nie przypadają do gustu tylko dlatego że grają w nich Hindusi.
Niektórzy też nie mogą przyjąć do widomości tego że inni ludzie oglądają co innego niż amerykańskie filmy. Dużo by było tu wymieniać, ale po co, jeżeli nasz Szanowny Simps tego nie przeczyta. Więc tylko powtórzę, w Polsce roi się od rasistów.
A właśnie, co do Ciebie simpsonku, to przyznam Madleen, bo mogę się założyć ze nawet nie obejrzałeś tego filmu.

POzdro Dla Karoli i Madleen.

ocenił(a) film na 5
simps84

Dno i 6 metrów mułu to chyba Ty!
Don jest zajebiaszczy!!! W szczególności piosenka "min hoon don"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
borus44

Borusiu milo, ze na reszcie przeszles na odpowiednia stronę barykady:P
POwiem tak założycielu Pokemonie, czy tam Simpsonie... milo, ze się tu popisujesz obeznaniem w językach, szczególnie twój angielski i łacina to wogole... nie umywam sie do ciebie...

Ja cie tu nie będę zwymyślać za pomyłkę w tytule, który pierwotnie i na stale, brzmi DON nie DNO... ale nie martwcie sie... u Simsonow dysleksja jest rodzinna:-D

Nie bardzo rozmumiem dlaczego jeden post wzbudził tyle negatywnych emocji u ludzi, którzy wytykają brak tolerancji innym. Gdy obejrzałem pierwsze 30 min byłem zniesmaczony i mimo, że niezwykle rzadko wyłączam filmy w trakcie, to z tą "superprodukcją" tak właśnie się stało

ocenił(a) film na 5
sirandreew

No nie? Nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać jak bardzo emocjonalnie ludzie potrafią podchodzić do tak trywialnych spraw jak ocena filmu i, że najbardziej popularnym argumentem by przekonać kogoś do swoich racji jest zwyzywanie i wyśmianie...

ocenił(a) film na 6
kaldawolf

Zgadzam się. Zaraz tu jakaś intifada powstanie i zlinczują biednego Barta ;)
Gdzie tu w ogóle rasizm w jego wypowiedzi?? Przecież może mu się nie podobać film.
Patrząc z punktu widzenia np. fana kina akcji film pozostawia sporo do życzenia.
Choć i tak jestem pozytywnie zaskoczony bo naiwnością nie odbiega od produkcji hamerykańskich z tomem cruisem, a aranżacja scen akcji jest na naprawdę dobrym poziomie. Jedynie montaż czasem kuleje.
Ogólnie niezły mariaż kina akcji i masala movies (których fanem nie jestem!).

btw Simpsonowie to bardzo inteligentna i błyskotliwa 'bajeczka', a kto tego nie docenia ten trąba :P

ocenił(a) film na 8
hellblazer

Simpsonowie inteligentni? Umiesz rozśmieszać. Błyskotliwa owszem.

w nowym Donie technika raczej jest na poziomie takim samym jak w zachodnich produkcjach, a dodatkowo mamy wpływ kultury hinduskiej w postaci piosenek, więc nie wiem czego się zasadniczo można czepić w tym filmie. Dodatkowo wchodzi brak scen łóżkowych, które mnie już szczerze zbrzydły i nie mam ochoty ich ciągle oglądać. No i wartka akcja. Nie wiem jak wy, może ja głupi jestem, ale mnie dwa razy ten film zaskoczył zwrotem akcji w trakcie. Czego nie zrobił do tej pory żaden amerykański film sensacyjny.

użytkownik usunięty
sirandreew

Po prostu wszystko sprowadza się do tego ,że Bollywood to w większości filmy dla kobiet, Don też w zasadzie jest bo jakoś wszystkim się podobał, a panowie wolą amerykańską Szklaną Pułapkę, jako zagorzała fanka Star Warsów i Indiany Jons'a nie powiem ,że Amerykańskie filmy to dno :D Po prostu "Każdy lubi to co chce, to co chce.."

ocenił(a) film na 10
simps84

To ty jesteś jak ta bajka, który sięga DNA!

tomekdkm

o halo halo ja jestem rasistka a bollywoody kocham!;] lubie i szanuje Hindusów za ich kulturę. Za to amerykańców nie cierpię(białych czy czarnych) to jest dopiero dzicz. A tego filmu nie oglądałam ale zamiezam to nadrobic ponieważ za rok wychodzi Don 2 więc muszę wiedziec ocb:D Namaste!

ocenił(a) film na 10
Wikens

Po co się tak od razu unosić. Ludzie mają prawo coś lubić lub czegoś nie lubić. Na siłę nie da się nikogo do niczego przekonać. Nie ma czego ukrywać niestety fanów Bollywood jest nieco mniej niż tych od Hollywood. Na szczęście nasza liczba cały czas rośnie. Ja Dona uważam za genialny film. Mimo niedociągnięć jest na prawdę dobry. Poza tym prawdziwy fan tego nie zauważa :) Poza tym sam SRK który tam gra wynagradza wszystko co jest w tym filmie złe. Chodź ja złego tam w ogóle nie widzę. Z niecierpliwością czekam na 2 część :)

ocenił(a) film na 6
Romini

Niestety u fanek/ów takiego gatunku jakim jest bollywood można zauważyć dużo większą agresję niż u innego przeciętnego kinomaniaka...Na forach bardzo łatwo można wyłapać przykład, gdy ktoś oceniając negatywnie film od razu dostaje po głowie od 15-latek zakochanych w 'Szaruku'. Nie chcę tutaj nikogo łapać za słówka, ale Romini stwierdziłaś, że 'nasza liczba cały czas rośnie', nie zgodzę się z tym, zauważ, że wielkie bum na bollywood już dawno minęło i nie ma co szukać powrotu. Można to chociaż podliczyć po filmach wydawanych na dvd, czy chociaż tych najniższej klasy z gazet: 0? Fanów została tak naprawdę już tylko garstka i to takich, którym jakimś cudem się to jeszcze nie znudziło. Sama widziałam milion filmów i przeszłam przez uwielbienie różnych aktorów, w tym Arjuna Rampala(podaję go, bo jest w obsadzie Dona), czy Shahida Kapoora, więc wiem jak to wygląda od stony przeciętnego bollymaniaka. I na koniec: błagam Shah Rukh Khan NIE UMIE GRAĆ.

użytkownik usunięty
bhr_karolina

Bo ktoś kto ocenia negatywnie, to w 99.9 % przypadkach wcale tego nie oglądał :/ Skoro byłaś Bolly-fanką to chyba nie do końca bo prawdziwa będzie z tym żyć do końca! Większość fanek których znam jest po 20 i nie jest ich mało. Ja stałam się fanką w czasach kiedy na samo słowo bollywood był śmiech i "bum" już dawno minął. Na wiele rzeczy już dawno minął ale filmy są wieczne, można je oglądać 1000 lat po wydaniu :o

simps84

stary o to właśnie chodzi w tych filmach! o relaks!!! mają takie bajkowe być!!! dlatego najbardziej lubią je kobitki. ale spoko, nie muszą ci się podobać. tylko nie karz innym przeglądać na oczy...

widzę ze fani Bollywood bardzo źle znoszą krytyką. facet napisał co myśli i został zdeptany i zjechany jak pole uprawne w czasie orki. masssakra. nauczcie się ze są gusta i gusteczki i każdy ma prawo wyrazić opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones