PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 570
ocen
7,5 10 1 6570
Don
powrót do forum filmu Don

Poprostu full wypas, mase akcji, nieprzewidzianych zwrotów akcji noi oczywiście muzyki i tańca! Gorąco Polecam! Czekam z niecierpliwością na Dona 2 czy wie ktoś kiedy wyjdzie?
Pozdrawiam

joker_mroczny_rycerz

O ile wogóle wyjdzie.. Ja chcę!!! Hmm z tego co gdzies czytałam to prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku :(, bo SRK jest narazie zajęty innymi filmami...
Zgadzam sie filmik full wypas-wszystko w jednym :D

ocenił(a) film na 10
Madleen

no jak 10/10 to tu sie wpisze :)
fenomenalny film, cos jak "ojciec chrzestny" ktory sam wykonuje robote ;)
nie wszystkie spiewy sa fajne ale fabula wymiata.
troche telefon Dona do Anity niepotrzebnie zdradza koniec,ale i tak z checia poczekam na Dona 2 :)

ocenił(a) film na 10
pol444

Cóż chcieć więcej... zabójczo przystojny Szaruk, wartka akcja.
Tylko ciągu dalszego brak...;) 11/10

ocenił(a) film na 10
asiani

Oj brak! I to bardzo. Ale już niedługo zobaczymy ich dalsze losy. Tylko kiedy w polskiej wersji? Bo na premierę kinową w naszym kraju to bym nie liczyła.

ocenił(a) film na 9
joker_mroczny_rycerz

rada dla Bollywood co do następnej części filmu: NIE DAWAJCIE PIOSENEK!!!!!!!!!!
Fil jest super tylko jak go oglądałam najgorsze były piosenki, ale fabuła fajna i od pierwszych chwil w ciągająca, tylko te piosenki napięcie rozładowywały i robiło się nudno, ale potem wszystko wracało do poprzedniego stanu.

ocenił(a) film na 7
Edddzia

"10/10 MEGA ŚWIETNY!"
Zgadzam się w 100%, co tu dużo mówić!!! Ekstra i już!!! I piękna Priyanka Chopra w roli Romy!!! Wszystko tylko za zeta!!! Oglądałam z koleżanką i uśmiałyśmy się, że szok!!! I ten <SPOILER? skok z samolotu <KONIEC SPOILERA> to było coś!!!

ocenił(a) film na 8
The_Slayer

Najlepszy film z bollywood jaki w życiu widziałam, naprwdę coś więcej niż ładni aktorzy i tańce. Dobre kino akcji z tego wyszło. jestem pod wrażeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones