PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640539}
7,1 1 833
oceny
7,1 10 1 1833
Chennai Express
powrót do forum filmu Chennai Express
ocenił(a) film na 10
_Summer_

My name is Khan, Kuch Kuch Hota Hai, Dilwale Dulhania Le Jayenge, Don i oczywiście wszystkie piosenki przy porozumiewaniu się Meeny z Rahulem m in Dil Se, Chammak Chalo, Baazigar o baazigar, Dard e disco, Karja Re i bym musiała dużo tu jeszcze wymieniać :D

Vidiya_Sharma

Ja wyłapałam jeszcze nawiązania do "KANK" - jak siedzą na ławeczce, do Veer- Zaara" - Rahul niesie Meenę do świątyni, Meena nuci piosenkę "Oh lala" z "The dirty picture".
Ktoś jeszcze cś wyłapał? ;)

ocenił(a) film na 9
_Summer_

Życie Pi :D

_Summer_

Kal ho naa ho :D

ocenił(a) film na 8
_Summer_

Jak Deepika lunatykuje i wykopuje SRK z łóżka, to jej gra aktorska jest taka jak głównej bohaterki z tamilskiego filmu z Rajnikanthem - "Chandramukhi" :D

Jeszcze mi się skojarzyło z filmem telugu Okkadu, kiedy ten, jak-mu-tam, co chciał poślubić Deepike, wpadł do kałuży a potem siedział brudny, nieumyty po tej kałuży, to w Okkadu Prakash Raj miał podobnie :D

_Summer_

A ja byłam pewna, że jak Srk nałożył Deepice na przedziałek cynober w świątyni, to ona powie:
"nie wiesz ile znaczy ta odrobina cynobru, Ramesh Babu, to boże błogosławieństwo" :P
Tak więc ja mam skojarzenia z Om Shanti Om :)

ocenił(a) film na 10
bolly92

hehehe ja też "Ek chootki sendur" :D + Jeszcze przy komunikacji w pociągu Meena - "więc idź do toalety" - piosenka z Bunty aur Babli "Kajra Re" :D

Vidiya_Sharma

o właśnie, a ja się zastanawiałam, z której ona piosenki melodię bierze :P resztę piosenek chyba ogarnęłam :)

ocenił(a) film na 10
bolly92

O jak może wiesz to z jakich piosenek było "Bale bale main Tangabele" nie wiem czy dobrze to napisałam ;) i jeszcze "Shauchaley shauchaley ja ja shauchaley"?? Tych melodii nie rozkminiłam, chociaż wydają się znajome :))

Vidiya_Sharma

Część o toalecie jest z filmu Golmaal - everything gonna be golmaal, czy jakoś tak :)
A "bale bale" to przyznam, ze też nie wiem.. a myslałam że wszystko wiedziałam :P chociaż cały czas chodzi mi to po głowie. jak coś wymyśle, to dam znać :)

ocenił(a) film na 10
bolly92

Dzięki. Mi właśnie też się wydaje jak bym ją znała i w oryginale jest jakoś chyba "Chale chale"... I wydaje mi się, że to jest ta sama piosenka jak w Donie, kiedy Roma i Don trafili na jakąś dyskotekę jak uciekali. :P Mam nadzieje, że wiesz o jaką scenę chodzi... :)

Vidiya_Sharma

już mam :) to jest Chali Chali z filmu Baghban :)

ocenił(a) film na 10
bolly92

Dzięki. Jesteś wielka. :) Szukałam tej piosenki nawet jeszcze przed Chennai Experess. No cóż tak to jest jak się filmu nie obejrzy :)

ocenił(a) film na 8
_Summer_

Ra one :) nazywam się Khan :)

ocenił(a) film na 9
_Summer_

Przede wszystkim dla jednego z najważniejszych filmów indyjskich czyli "Żona dla zuchwałych" z Shak Rukh Khanem i Kajol. Zresztą w "Chennai Express" sam SRK o tym mówi w scenie z pociągiem "Mam w tym wprawę" ;-)

_Summer_

Asoka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones